Hej takie pytanie bo każdy mi mówi że sobie żałuję. A wy ile wydajecie na swoje zachcianki i przyjemnosci miesięcznie? Tzn gadżety,gry,wyjścia na miasto,hobby,zainteresowania lub ubrania? #pytanie #ankieta #finanse
Hej takie pytanie bo każdy mi mówi że sobie żałuję. A wy ile wydajecie na swoje zachcianki i przyjemnosci miesięcznie? Tzn gadżety,gry,wyjścia na miasto,hobby,zainteresowania lub ubrania? #pytanie #ankieta #finanse
Zaloguj się aby komentować