Rozpierpapierduchacz★GURUw Hydepark2025-10-20T11:50:24+02:0089#heheszki #manacieopowiesci8915Udostępnij
AdelbertVonBimberstein2025-10-20T11:55:40+02:0014@Rozpierpapierduchacz *penisa Wiem, naszedłem kiedyś w serwerowni. Pozdrawiam #nowywlascicielhejto
Rozpierpapierduchacz★2025-10-20T11:57:42+02:0010@AdelbertVonBimberstein nowa pasta o serwerowni się szykuje? XD #najnowszywlascicielhejto
bori★2025-10-20T12:12:01+02:0015@AdelbertVonBimberstein To tłumaczy skąd tyle twarogu w serwerowni #nowszywlascicielhejto
bojowonastawionaowca★2025-10-20T12:12:54+02:008@bori to był twaróg? Ja nie próbowałem, ale wierzę na słowo
pingWIN2025-10-20T12:13:04+02:009@Rozpierpapierduchacz zmieściliście się we 2 do jednego ziemniaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozpierpapierduchacz★2025-10-20T12:13:51+02:008@pingWIN mylisz serwer z serwerownią ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Rozpierpapierduchacz★2025-10-20T12:20:36+02:007@bori trzeba dbać o swój zespół, jaki by nie był ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Rozpierpapierduchacz★2025-10-20T13:17:03+02:008@NiebieskiSzpadelNihilizmu i kierowcą wyścigowym w Need for Speedzie
kodyak2025-10-20T17:35:09+02:001@Rozpierpapierduchacz panowie no apka do c⁎⁎ja potrzebna ale coś tam wygrał pewnie nagrodę i się nauczył sporo. Trzeba sobie powiedzieć że jakby pisał bez ejaj to strata czasu dużo większa by była także win win
Rozpierpapierduchacz★2025-10-20T17:45:42+02:000 coś tam wygrał pewnie nagrodę @kodyak i to w sumie tyle z zalet No, jeszcze memy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bartas★2025-10-20T19:58:06+02:002@kodyak @Rozpierpapierduchacz dodatkowo to ja jestem tym co podjebal czapeczke dzieciakowi na meczu tenisa