festiwal_otwartego_parasolaLiderw Hydepark2024-12-14T09:19:41+01:0087Grudzień Twojego dzieciństwa #fotografia #nostalgia #hejto30plus8720Udostępnij
Sweet_acc_pr0sa2024-12-14T10:48:13+01:005@PlatynowyBazant20 eh solnik, u nas na święta zawsze był solnik
bori★2024-12-14T09:34:00+01:002@festiwal_otwartego_parasola Ten widok z okna na zaśnieżone osiedle... (ʘ‿ʘ)
festiwal_otwartego_parasola2024-12-14T11:13:33+01:002@Johnnoosh może tak naprawdę nasze wspomnienia i my wszyscy jesteśmy twórczością AI
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2024-12-14T12:58:43+01:000@Johnnoosh zwróć uwagę jak wyglądają nogi w innych krzesłach
Shivaa★2024-12-14T11:48:00+01:0010I kiedy podczas lekcji spadał pierwszy śnieg danej zimy i wszyscy lecieli do okna popatrzeć, po czym wracali do ławek
viollu2024-12-14T12:48:27+01:004@Shivaa oczywiście najpierw jedna osoba krzyczała na całą klasę "śnieg pada!"
GSX-R7502024-12-14T13:09:33+01:000@festiwal_otwartego_parasola osiedlowy parking i zaśnieżone całą zime trupy które nie odpaliły
Earl_Grey_Blue2024-12-14T13:32:43+01:002Ja się cieszę, jak w końcu śnieg spadnie, bo mogę sobie poodśnieżać xD Serio, to zimą i koszenie trawy latem mnie relaksuje xD
solly2024-12-14T13:35:01+01:000to nawet nie jest 30 plus, ja tez za dzieciaka czesto chodzilem na sanki do parkow. gdybym urodzil sie 5 lat pozniej to mozliwe, ze bylbym pozbawiony tego doswiadczenia.
niebylem2024-12-14T14:29:47+01:001@festiwal_otwartego_parasola bardzo przyjemny zestaw zdjęć, rób więcej