#gif #seriale #nostalgia #suseuspamuje
Kurła kiedyś to się oglądało Xene i Herkulesa, i w ogóle to fajne małpie figle robiła Xena, a i dyskiem lubiła rzucać w gardła przeciwników i miała fajną koleżankę.

#gif #seriale #nostalgia #suseuspamuje
Kurła kiedyś to się oglądało Xene i Herkulesa, i w ogóle to fajne małpie figle robiła Xena, a i dyskiem lubiła rzucać w gardła przeciwników i miała fajną koleżankę.

Początek lat 00 i oglądanie Xeny oraz Herculesa. Pamiętam jeszcze inny serial, ale fabułę pamiętam przez mgłę. Akcja toczyła się jakby w 2 lokacjach. Na jakiejś plaży gdzie był właz oraz na statku gdzie wejście miał pod wodą. Jakieś syreny czy coś tam chyba jeszcze było. Ktoś pamięta może tytuł? Z ciekawości bym zobaczył
Ostatnio trafilem w tv i właśnie fajniee się ogląda w tle. Nie sluchaj Tych spietodupnych płatków śniegu o mentalu emerytów. Ą ę ksena jest żałosna, tylko almodovar...
Akurat był odcinek co przydupasa Afrodyty grał ten ziomek blodi hell główny z the boysow.
Dużo tam humorku, którego się nie ogarniało jak się miało 10 lat i aktorów, których by się nie spodziewał.
No i nieformalny lesboromans z Gabrielą
Zaloguj się aby komentować