#emigracjazwykop #wykop #dziendobry
Widzę że nie tylko ja - więc wypada się przywitać.
32684 akcje, 7 lat zmarnowanych, pare ładnie wyplusowanych wpisów, wiele afer, ale Białek przesadził, teraz ta aferka naprawde licze że będzie moją ostatnią.
Miałem już podejście do Hejto jakieś 2 lata temu, ale jednak nie zostałem to na dłużej - licze że tym razem będzie lepiej.
Najbardziej szkoda mi wykopaczki i baryłki krwi - to były bardzo miłe społeczności, więc trzeba będzie je tu odbudować, Białek już nie zarobi na mnie ani grosza.
Dzień dobry ludziska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarze (24)
@JackDaniels o, jest sporo mniej błędów gdy używasz tych stron intensywnie. Dla przykładu - na wykopie jeśli otworzyłeś wpis, w którym ktoś cię zawołał, nie używając do tego linku z powiadomienia, potem przeszedłeś do innego wpisu, a następnie ten ktoś ci odpisał i przeszedłeś do jego odpowiedzi poprzez powiadomienie, to odpowiadałeś mu we wpisie, który ostatnio przeglądałeś. Trwało to cztery miesiące, zanim ten błąd naprawili. Z innych śmiesznych rzeczy, to nie dawało się usunąć z czarnej listy użytkowników, którzy byli zbanowani. I chyba do tej pory da się plusować powiązane pod znaleziskami jak się ma bana. A to tylko te błędy, które sobie na szybko przypomniałem. Uczestniczyłem tam w grupie testowej przez moment, ale spotkania online wypadały mi akurat na wyjazdach, a że maćki z moderacji mnie ciągle denerwowały, to usunąłem konto. Oczywiście nie cofnęli mi dostępu do Discorda i przez dłuższy czas dostawałem jeszcze powiadomienia, w końcu sam się wypisałem. Niech giną jak nie potrafią tym zarządzać.
@aarahon gdyby tu był ten błąd co na wykopie - czyli że uruchomiony wcześniej film, po przewinięciu dalej (hen hen nie wiadomo gdzie) nagle się odpala po zmianie wielkości okna przeglądarki yo bym nie wytrzymał. 5 razy im to tam zgłaszałem i pytałem ludzi czy tak mają i nikogo to nie obchodziło
Są jakieś lagi w powiadomieniach i widoczności odpowiedzi, tutaj miedzy apką a PC. To pewnie łatwo da się załatać. Jednak nic na razie nie zginęło (chociaż testuję dobę ;D).
@Jednorybek sam miałem tu dwa podejścia, w końcu jednak spaliłem mosty na wypoku permbanem "na własne życzenie" (chociaż po 16 latach spodziewałbym się jednak innego podejścia za zwykłe zdjęcie w zbożu...
Zaloguj się aby komentować