@cebulaZrosolu Jak wszystkie portale lokalne z Torunia, mające (nomen omen) manie wielkości. Kopernik osadził Słońce w centrum świata, a jego następcy w centrum umieścili Toruń, wokół którego krążą Bydgoszcz, Włocławek i cała reszta województwa.
Kiedyś czytałem bardzo śmieszny tekst o tym, że ludzie skolonizują kosmos przez budowanie najwyższych pomników we wszechświecie xD Poland can into space after all.
Scigaja sie na wysokosc pomnikow jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie a wysmiewaja sie z regulacji nakretkowych UE. Banda cwokow zyjacych mentalnie w sredniowieczu.
@Gustawff Ja tam dyrektywe nakretkowa rozumiem. Jesli ktos zasluguje na hejt z tym zwiazany to ta czesc producentow, ktora nie potrafila ogarnac mocowania nakretki w sposob wygodny dla uzytkownika.
Najczęstszy komentarz na znanym portalu: "za swoje buduje, to co mi do tego". Porażające. I przerażające.
Bo facet, którego stać, tak sobie wymyślił. Figurę wotywną. Jak cesarz, którego życie emocjonalne cały naród ma obowiązek podziwiać, bo przecież nie zasłonisz oczu przejeżdżając w pobliżu.
Ku.wa Owsiak jest zły, bo kupuje sprzęt dla szpitali, ale jakiś dewot jest super, bo będą tony betonu w kształcie jakiejś europejki , bo przecież nikt nie przełknie że to byli Żydzi...