Dzisiaj sie wkoncu doczekalem odpowiedzi na pytanie kiedy bede mial drzwi wewnetrzne (zamowione 3 tyg temu).
26.10.2024r.
K⁎⁎wa.
@GordonLameman lubi to
#architektura #budujzhejto #budowadomu #budownictwo
Dzisiaj sie wkoncu doczekalem odpowiedzi na pytanie kiedy bede mial drzwi wewnetrzne (zamowione 3 tyg temu).
26.10.2024r.
K⁎⁎wa.
@GordonLameman lubi to
#architektura #budujzhejto #budowadomu #budownictwo
@bartek555 upewnij się tylko, że drzwi montuje jakaś zaufana ekipa, bo to można strasznie spierdzielić.
Odnośnie długiego czasu - ja czekałem ok 3 miesięcy od zamówienia, przyszli panowie, okazało się, że jedna opaska drzwiowa jest fabrycznie uszkodzona. No to sygnał do fabryki, robią od nowa, po miesiącu jest. Przychodzą i jakiś młody co się uczył stanął na tej opasce i ją połamał (° ͜ʖ °)
@bartek555 robiłem remont w zeszłym roku i czas oczekiwania na drzwi to coś co zaskoczyło mnie najbardziej, spodziewałem się tygodnia lub dwóch max a powiedzieli mi 4 miesiące minimum. W tym czasie to ja już planowałem mieć remont dawno skończony, więc zacząłem sprawdzać strony sklepów o obdzwaniać magazyny wszelakie. Koniec końców zdecydowałem się na inny, ale podobny model, ale za to wyrwałem 3 pary u siebie w mieście. Po ostatnią jechałem jedyne 250km, ale przynajmniej remontu to nie opóżniło.
Zaloguj się aby komentować