Dzisiaj niezłe dymy były u Hołowni
Pierwsze starcie z dzisiaj:
#wiadomoscipolska #polityka #bekazkonfederacji #ukraina
Dzisiaj niezłe dymy były u Hołowni
Pierwsze starcie z dzisiaj:
#wiadomoscipolska #polityka #bekazkonfederacji #ukraina
@AndrzejZupa nie wiem jak można wytłumaczyć coś tak oczywistego, ale poza samym stylem wypowiedzi to mógł np. zamiast odzywek w stylu "dobra dobra" i oskarżaniu zadającego pytanie, szczególnie ciągle o narrację rosyjską (bo pomimo że może i ona jest do niej podobna, to nadużywanie takich oskarżeń niestety prowadzi do zmniejszenia ich wagi), to mógł powiedzieć spokojnie, że przede wszystkim większość polskiego sprzętu nie wymaga żadnych kodów, po drugie kupując od Amerykanów spełniamy polityczne oczekiwania, które mają swoje korzyści. Dobrze zauważył, że pytający używa 0-1 przymiotników, ale Hołownia ciągle chce się kłócić jak na podwórku.
@Chrabonszcz cos oczywistego? Ja kurwa nie kleje tej oczywistości dlatego pytam eksperta.
Ależ to jest narracja ruska, to jest nad wyraz czytelne w tych pytaniach. I nie jest “podobna”, jest tożsama imho.
“Mógł powidziec spokojnie?! Hello, mamy ruska propagandę wciskającą się w nasz byt i Ty uważasz, że trzeba warzyć słowa (notabene nie uważam, że typ mówi niespokojnie, jest opanowany, nie daje się sprowokować).
Nie kłóci się jak na podwórku. Masz inne standardy dyskusji.
Zaloguj się aby komentować