Komentarze (41)

@entropy_ bo z tym niebieskim kolorem to Ci @Dziwen i @Wrzoo kłody pod nogi rzucili! Spróbuj w innym kolorze, to od razu jak w domu się poczujesz ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

@entropy_ nie no, jeśli patrzysz pod względem "jakości malunku", to moje są okropnie ch⁎⁎⁎we xD W każdym razie, to wystarczy nie tryhardować i coś tam wyjdzie.


Poza tym jak się nie trenuje, to szybko lecą skille. Kiedyś coś tam umiałem narysować, dzisiaj nie umiem nic, bo człowiek odwykł i wszystko myszką robi. Ale dobrze, że jest zabawa, to za jakiś czas powinno być lepiej xd

@onpanopticon Ale co jest ciekawe tylko dwie pozycje i zmieniać tylko trochę proporcje ciała xD

Dość popularny byłem u koleżanek na przerwach xDDD

@onpanopticon prawda jest taka: przez zupełny przypadek pobrałem ebooka z nauką rysowania.

Że trochę umiałem into inglisz to przeczytałem i robiłem na kartce rysunki tak jakby z widoku ptaka na miasto z wieżowcami.

Do dzisiaj mam to biurko podziurawione pinezkami w piwnicy jako pseudo warsztat na starym kwadracie (wbijałem pinezkę i z nitki robiłem perspektywę)

Potem z deviantarta ćwiczyłem przykladając kartkę do monitora i odrysowując, jak się nauczyłem gdzie stawiać kreski i jak cieniować to samo wyszło.

Akurat te dwa ostatnie to były powtórzenia jak u małpy, ale podobno fajnie wychodziło.

@entropy_ sposób z pinezkami niezły W sumie to jako grafik używałem elektronicznej wersji przez cały czas pracy w tym, bo nigdy nie nauczyłem się lepszego sposobu. Poznałem lepsze, ale nie już wtedy się przestałem uczyć dalej (ściana dla mnie), więc stykało w sam raz. Dawno nie używałem, muszę się pobawić i porysować jakiś rzut miasta w wektorach xD


Ale to ogólnie bardzo dobrze się uczyłeś. Bo jak się dopracuje takie schematy, to jak sam zauważyłeś, łatwo wprowadzać zmiany, cieniowania uczysz się na dobrym wzorze. Czyli umiesz coś, tylko się zastałeś, więc witaj w klubie.


Ja tam malowałem nawet dość ładnie, ale rękami nie robiłem tego dobre 10 lat. Więc nawet nie wiem jak się zabrać. A na kompie i rysikami nie robię. Wiem, że wyszłoby dużo ładniej, bo akurat tak to jeszcze mi się zdarza pracować. Tylko byłoby to zwyczajnie podejrzane xd Zwłaszcza, że bawię się ejajem, to nie chcę głupich gadek.

Zaloguj się aby komentować