Demonizowanie sylwestrowych fajerwerków przez wielkomiejską tłuszczę to rezultat skutecznej inżynierii społecznej prowadzonej przez massmedia, a zarazem jest to narzędzie służące rozmiękczaniu gruntu pod wyplewienie tradycyjnej, europejskiej agrokultury na rzecz korpopapki i paszy dla gojów, jak jadalne robactwo - grupy lansujące tzw. 'prawa zwierząt' z reguły postulują oba te rozwiązania, toteż nie zdziwiłbym się, jakby za lat 10-15 za ich pośrednictwem podnoszono debatę nt. rzekomej konieczności eliminacji z diety produktów odzwierzęcych, okraszoną rzecz jasna masową kampanią propagandową polegającą na pokazywaniu zestrogenizowanym, wielkomiejskim męszczyznom nagrań z rzeźni.
Pożyteczni idioci wielkiego kapitału jak chociażby zorganizowane grupy wegańskie mają już na swoim koncie reaalizację podobnych happeningów.
Natomiast sama antropomorfizacja zwierząt oraz zrównywanie zajamowania się nimi, tymi domowymi zwłaszcza, z rodzicielstwem to przykład moralnej degrengolady liberalnych społeczeństw masowej konsumpcji.

#revoltagainstmodernworld #bekazlewactwa #sylwester #fajerwerki
Gepard_z_Libii

Gratuluje wyobraźni.

Taką głupotę podpiąć pod teorie spiskowe, to już jest nie lada wyczyn

AmbrozyKalarepa

@Gepard_z_Libii Działania rządów oraz wielkiego kapitału ku temu zmierzają. Myślisz, że postępująca popularyzacja mentalnej zoofilii to jakiś oddolny i niezależny proces?

Gepard_z_Libii

@AmbrozyKalarepa Mógłbyś pisać językiem potocznym?

Nie mam ochoty zapoznawać się z konspiracyjną nowomową

AmbrozyKalarepa

Komentarz usunięty przez moderatora

Gepard_z_Libii

@AmbrozyKalarepa Żenada.

Spodziewałem się tego po rozdygotanym emocjonalnie szurku.

I Ty piszesz coś o sfeminizowanych mężczyznach?

Zachowałeś się jak dziecko

KLH2

@Gepard_z_Libii 


Nie mam ochoty zapoznawać się z konspiracyjną nowomową


To chyba jest szurski. Od innych indoeuropejskich różni się nie tyle słownictwem czy gramatyką, ale doprowadzeniem do ekstremum tego, jakie za pomocą ich odpowiedników z "normalnych" języków można pierdolić głupoty.

dsol17

Taką głupotę podpiąć pod teorie spiskowe

@Gepard_z_Libii Taką sytuację nazwać teorią spiskową

bartek555

@AmbrozyKalarepa chlopie, najwyzszy czas na lekarza, serio.

AmbrozyKalarepa

@bartek555 Jakiej specjalizacji? Bo 'lekarz' to zbyt szerokie pojęcie

AmbrozyKalarepa

@dsol17 Teorią, czy raczej hipotezą, z sześciomiesięczną datą ważności - po upływie tego czasu ów przejdzie do porządku dziennego, a po korekcie okaże się, że tak to zawsze miało być.

DirtDiver

Chciałbym zobaczyć jak mieszkasz. Chata wyfoliowana?

AmbrozyKalarepa

@DirtDiver Streczem, bo odmalowywuje sciany

jiim

@AmbrozyKalarepa o w chuj, macie teraz przepustki w Tworkach czy jak? Dawno takiego bełkotu nie czytałem.


#bekazpodludzi

mortt

Ciekawe, szczególnie zważywszy na to z jaką lubością posługujesz się nowomową powstałą wyłącznie na potrzeby polaryzacji społeczności. Choć z drugiej strony ma to sens. Można wywnioskować, że spędzasz dużą ilość czasu właśnie wczytując się w takie teorie naszpikowane takim słownictwem. Z Twojego wpisu ziaja strachem. Potrzebujesz pomocy?

AmbrozyKalarepa

@mortt Zdolność władania językiem polskim to nowomowa?

mortt

@AmbrozyKalarepa nie poddaję w wątpliwość Twoich zdolności językowych a sam dobór słów. Rzuć okiem na swój wpis. Jest tam masa zbędnych słów, które nie występują w słowniku. I owszem, są stosowane (tak, poprawnie). Niemniej są nowomową w dodatku noszącą znamiona tego co sam zarzucasz innym w rzeczonym wpisie.

ytilibuuun

panie grzegorzu, to pan?

Zaloguj się aby komentować