vredo2024-09-27T17:39:09+02:003@Cybulion Ja nie zbierałem ale mój kuzyn ma miejscówkę co cały tydzień je zbiera. Ja mam smaka na borowika albo coś takiego ale to trzeba się uśmiechnąć do cioci Jasi
kubex_to_ja2024-09-27T17:43:47+02:003@vredo u mnie za płotem, na polu, rośnie ich od chuja. Co ciekawe było już kilka osób po nie, ale wszystkich nie wyzbierali
RogerThat★2024-09-27T18:23:12+02:001@Cybulion pokaż mnie te pinezkę proszę, a obiecuję, że nie ruszę jadalnych.
Cybulion★2024-09-27T18:38:36+02:004@pvintage mazury zachodnie @RogerThat masz na pw ale zobaczę cie z prawusem w ręku to mnie popamietasz xd
pvintage2024-09-27T18:40:18+02:002@Cybulion szkoda, coś mi światło żeś lubelak i miałem nadzieję, że dostanę potwierdzenie, że i tu wychodzą ;)
Cybulion★2024-09-27T22:28:15+02:003@Hawajskadlakazdego hmm? Zdjecie z dzisiaj. Podczas zbioru:@Hawajskadlakazdego
Hawajskadlakazdego2024-09-27T22:35:17+02:002@Cybulion paaaanie, gdzie kartka z datą, lokalizacją i szklanką 😁
Cybulion★2024-09-27T22:40:20+02:003@Hawajskadlakazdego masz niewierny Tomaszu. Ja dostarczam tylko legit kontent nie jak inni piorunożebracze.
Cybulion★2024-09-27T22:50:44+02:003@Hawajskadlakazdego spoko. Jak chcesz wlozyc palec w moja rane to najpierw randka. I magnum tempranillo w gran reservie na łeb. XD Wy myslicie ze @Dziwen jest dziwny a ja poprostu sie hamuje XD
Cybulion★2024-09-27T22:28:58+02:003@voy.Wu start byl slaby, trafilem dwa pełne dzikunopodobnych robaczkow na grubo. Ale potem juz z gorki
Dziwen2024-09-28T06:50:18+02:003@Cybulion kuuuuuuurde, ale bym sobie zjadł kanię w panierce. Szkoda, że wokół nie mam jakichś fajnych miejscówek do zbierania. W tej części Niemiec nic nie rośnie. xD
Cybulion★2024-09-28T08:47:23+02:002@Dziwen byly ale mlode jeszcze sie nie pootwieraly. W nocy znowu padalo wiec pewnie kwestia czasu jak sie sypna masowo