41 lat i dopadł mnie kryzys egzystencjonalny, czy tam wieku średniego. Więcej informacji jutro po 16, jak dożyje. AMA nie będzie.
Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?" #wyznanie
41 lat i dopadł mnie kryzys egzystencjonalny, czy tam wieku średniego. Więcej informacji jutro po 16, jak dożyje. AMA nie będzie.
Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?" #wyznanie
Zaloguj się aby komentować