30 stopni ma być a ludzie wariują jakby z 50 było. Wszędzie ostrzeżenia o upałach...
#pogoda
30 stopni ma być a ludzie wariują jakby z 50 było. Wszędzie ostrzeżenia o upałach...
#pogoda
@Rimfire a kto powiedział o tym, że teraz w tym momencie są rekordowe upały?
https://meteomodel.pl/rekordy-temperatury/
W 8/12 miesiącach rekordy temperatury w Polsce zostały ustanowione w latach po 2010, ale wszystko spoko, wiadomo
@Cersei bo w szkołach i w programach publicystycznych* uczą przecież żeby na pełen skwar wychodzić bez ochrony głowy i absolutnie nie nawadniać organizmu, bo za mało witaminy D wtedy organizm zasymiluje z promieniowania UV a woda by się zagotowała w organizmie.
Co ty, ludzi za kompletnych durniów masz?
Bo ja mam i lata tłuczenia do pustego łba jak widać niczego nie wskórały i trzeba powiadamiać alertami RGB że będzie ponad 30 stopni w cieniu, należy zakryć durny łeb i wziąć ze sobą 10l wody (⇀‸ლ)
*ohwait, przecież w tv nie ma już żadnych programów popularnonaukowych i publicystycznych
Zaloguj się aby komentować