Komentarze (16)

jajkosadzone

So prestiz

Edit: od zawsze mnie bawia te grodzone osiedla-nie dosc,ze placisz gore pieniadzy to jeszcze sie ogradzasz.

Normalnie jak w wiezieniu

Loginus07

@jajkosadzone kolega mieszkał na jednym tak prestiżowym osiedlu, że jak była awaria prądu to nie można było otworzyć furtki, bo nikt nie pomyślał o alternatywie w postaci klucza

jajkosadzone

@Loginus07

to byli jak na spacerniaku

pierdonauta_kosmolony

Wszystkie osiedla w Wilanowie są prestiżowe, ale niektóre są prestiżowsze.

pszemek

@pierdonauta_kosmolony niektóre są prestige

TheLikatesy

@Loginus07 walki plemion

Chunx

Tylko parawanu brakuje

Lemon_

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.

Loginus07

@Lemon_ bardzo ładna myśl - pozwól, że ukradnę ją sobie

30ohm

Wilanów to największa wieś na północ od Radomia więc wszystko się zgadza.

sireplama

Za to osiatkowywanie i ofurtkowywanie całych kelwartalow powinno się biczować.

motokate

Nieustannie mnie bawi, że ludzie uważają, iż wandale przychodzą z zewnątrz i trzeba się ogrodzić, żeby nie było zniszczeń. Imagine, jesteś dresem i masz ochotę skopać jakiś śmietnik, to nie robisz tego na swoim osiedlu, tylko obowiązkowo idziesz na sąsiednie. xD Tak, tak, to nigdy nie są nasze własne słodkie dzieciaczki, co się nudzą, to zawsze są patusy z innych presiżowych osiedli.

976497

@motokate Trzeba tam teraz wysłać ruch obrony granic i wszystko się wyjaśni.

Rmbajlo

Niby prestiżowe niby ludzie uśmiechnięci i zgodni,a jak przychodzi co do czego to robią sobie pod górkę. Wolę chyba te swoje blokowiska z lat 60 niż te z obrazka. Nie ma zieleni.

bartek555

Zawsze mialem te opowiesci z takich osiedli za troche urban legend.


Ostatnio bylem w poznaniu po wozek. Kupowalem od wlascicielki zlobka na nowym osiedlu. Nie bylo ogrodzone, ale szlaban na parking zewnetrzny (i prawidlowo).


Kobieta mowila, ze mieszkancy nie zgodzili sie na to, zeby rodzice dzieci otwierali szlaban przez apke na tel, mimo ze, zlobek ma wykupione 2 miejsca. Za kazdym razem jak ktos przyjezdzal musialy wychodzic na zewnatrz i otwierac z pilota, bo z lokalu nie lapalo.


Bylo jeszcze pare innych kwestii, ale nie pamietam, w kazdym razie meritum bylo takie, ze jesli wiedzialaby, ze takie kurly tu mieszkaja to by nigdy zlobka nie otworzyla.

Zaloguj się aby komentować