
syriusz
- 360wpisów
- 318komentarzy

@VanQuish tylko przyjmując ten argument zakładasz że zniszczenie zła jest najlepsze dla ludzi, ale Bóg nie musi tak uważać dlatego ten argument jest bez sensu, z naszej perspektywy istnienie zła, cierpienia i śmierci i świadomość że Bóg z tym nic nie robi wprowadza nas w gniew bo życie to po prostu wszystko co mamy(albo myślimy że mamy), Bóg może mieć zupełnie inną perspektywę i może widzieć że naprawienia zła wyrządzi więcej szkody niż pożytku, oczywiście też odpowiedź na ten argument o złym Bogu będzie się różnić od religii o jakiej będziemy dyskutować ale myślę że podałem ci najbardziej uniwersalną odpowiedź, to tylko moja opinia jak coś
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
NIE ZROBIMY WAM NIC ZŁEGO TYLKO DAJCIE NAM JEGO
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
ciekawostka Kaen temat na yt ma Robina Williamsa na profilowym XD

Zaloguj się aby komentować