
green-greq
- 219wpisów
- 543komentarzy

Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do wpisu https://www.hejto.pl/wpis/zalicytowalem-za-troche-ponad-10k-auto-warte-30k-by-ze-wszystkimi-oplatami-wyszl
nie udało się zakupić auta. Już 40 minut przed koncem licytacja dowiedziałem się od pośrednika że inny jego klient przebił o 700 franków a co dopiero oferenci i zostaję stare auto ze mną #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Najlepsze chipsy jakie jadłem za granicą były w Grecji i był to Lays Oregano. Teraz są dostępne w Lidlu i w smaku 1:1, także bardzo polecam.
#polecam #chipsy i trochę #grecja

Zaloguj się aby komentować
Zalicytowałem za trochę ponad 10k auto warte 30k by ze wszystkimi opłatami wyszło z 20k. Jak się uda to się chyba prosiłam ze szczęścia. Trzymajcie kciuki, w poniedziałek się dowiemy #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wszedłem do zabawowego zobaczyć czy czasem nie ma jakiś hot wheelsów japońskich, patrzę jakiś za⁎⁎⁎⁎sty set o którego istnieniu nie widziałem, otwieram a w środku jakieś nędzne podróbki XD
#gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Nie ma to jak wybrać najgorętszy dzień w roku by po chodzić po Lwowie szykować się do Ukraińskiego wesela #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Dziś Luna zdobyła Łysą Górę z pomocą moją i żony, ale zeszła już praktycznie sama #pokazkota #podrozujzhejto #podroze #gory




Zaloguj się aby komentować
Co by nie było że oszukałem @bojowonastawionaowca, w piątek się hajtąłem i to zdjęcie z autem co by różowej nie wyświetlać #slub #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Jechałem dziś tym skrzyżowaniem i jestem ciekaw waszego zdania.
#ankieta #prawojazdy

Zaloguj się aby komentować