Państwa G7 mają już przygotowany plan odbudowy Ukrainy i Polski tam nie ma. Tutaj wielkie peany na temat moralnego imperium i pomocy Ukrainie, a i tak Niemiec zgarnie kontrakty na odbudowę
https://youtu.be/50bvuyVQJZk?t=1100
#wojna #ukraina

Państwa G7 mają już przygotowany plan odbudowy Ukrainy i Polski tam nie ma. Tutaj wielkie peany na temat moralnego imperium i pomocy Ukrainie, a i tak Niemiec zgarnie kontrakty na odbudowę
https://youtu.be/50bvuyVQJZk?t=1100
#wojna #ukraina
Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś nie widział przemówienia Bidena, to tutaj jest skrót.
#wojna #ukraina #biden #pdk
Zaloguj się aby komentować
Prorosyjskie bilbordy z przewrotowym/ wywrotowym hasłem "Nie idźmy na tę wojnę".
#wojna #ukraina
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Polecam najbardziej merytoryczny kanał szachowy do nauki jaki znalazłem na twitchu. Odpala się późnymi wieczorami. https://www.twitch.tv/thinkerteacher
#szachy
Zaloguj się aby komentować
Przypominam kto miał stalowe jaja i był przed Bidenem w ostrzeliwanym Kijowie. O swoich bohaterach to nie pamiętacie. Jak kacapów bolała d⁎⁎a wtedy.
#wojna #ukraina

Zaloguj się aby komentować
Oho. Zaczyna się wmawianie, że to nasza wojna.
#wojna

@czysty_rigcz ech NATO magiczne słowo ratujące polska infrastrukturę i ludzi w razie nawet zwycięskiej kilkuletniej wojny... NATO nie jest maminą spódnicą, to że myśmy byli w Afganistanie nie znaczy że Niemcy nam pomogą od razu. W polityce wdzięczność nie jest walutą. Pomyśl chociaż chwile. To jest nasza wojna bo lepiej żeby ta nasza wojna toczyła się na Ukrainie niż u nas, Czyż nie? Poza tym argumenty o pogorszeniu się sytuacji gospodarczej Polski w sytuacji wydłużenia granicy z Rosją są jak najbardziej słuszne, a samo rozumowanie logiczne.
Zaloguj się aby komentować
Pojawił mi się dzisiaj na instagramie taki post. Bardzo mnie frustruje wybielanie biedaków. 3 na 5 Polaków ma problemy finansowe a tymczasem w social mediach króluje wmawianie sobie chorób lub co gorsza wmawianie sobie że przy danej pracy zarobkowej będzie się biednym.
Próbowałem swego czasu z moim kolegą ekonomistą zrobić listę prac które bezpośrednio prowadzą do biedy i sprawdzić ich zarobki. Jeżeli przy danej pracy zamknięcie w celi bez dostępu do wydawania pieniędzy nie powodowało by biedy to nie wpisywaliśmy jej na listę. W rzeczywistości praktycznie takie prace nie występują. Nawet oficjalnie najczęstsza praca powodująca biedę czyli zbieranie puszek w rzeczywistości daje trochę mniej dochodów niż minimalna.
Wniosek z tego jest prosty: można bezpiecznie założyć że nie spotkałem w swoim życiu osoby która była biedna z powodu pracy. Wszyscy za dużo wydawali w stosunku do swoich zarobków.
#dieta #gruparatowaniapoziomu #odzywianie #ekonomia #finanse #pdk

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Was też dopada taka żenada, jak czytacie zwroty takie jak: "orki", "kacapki", "onuce", "ruSSkie". Jacyś groźni wojownicy piwnicy. Żaden Rosjanin nie siedzi na hejto (jak ktoś nie wie w języku polskim mówi się tylko w Polsce) i nie czyta waszych rozmyślań. Nie wiem co chcecie osiągnąć. To trochę jak szczekanie pieska przez ogrodzenie. Bez sensu.
#wojna

Zaloguj się aby komentować
Nowy hype train ruszył na szachy. Serwery chess.com tak bardzo rozwalone. Więcej ludzi chce grać w szachy niż po tym głupawym serialu Gambit Królowej. Jakieś noworoczne postanowienia, a może Chiny i Indie wstały? Trochę się nie dziwię, gry komputerowe są tak słabe i powtarzalne, że szachy stały się dobrą alternatywą. Obalono też mit, że to jakaś gra dla elit lub intelektualistów. Ciekawa gra planszowa z zadatkami e-sportowymi.
#szachy

Zaloguj się aby komentować
Kurde ja wiem, że to jest nowy portal, ale bardzo niestabilny.
#hejto

Zaloguj się aby komentować
Czytam sporo jarania się ludzi nietechnicznych chatgpt. Że przejmie świat i będzie usuwał niechciane ciąże. Przeszedł on test Turinga?
#chatgpt #technologia #programowanie
Osobiście uważam, że programiści będą mieli przerąbane bo w przyszłości będą zastępować ich nie inni programiści tylko osoby obsługujące interfejsy typu gpt bo to bedzie zwyczajnie tańsze i szybsze.
@karol-zieba nie ma się czego obawiać. Wiem jak wygląda kod generowany przez ChatGPT czy chociażby GitHub Copilot i, nawet jeśli model zostałby udoskonalony na tyle, żeby nie generował buga na bugu, to takie AI nie jest w stanie stworzyć całego systemu i nieprędko będzie w stanie. Tak, część programistów przestanie być potrzebna, ale wypadną raczej tylko ludzie, którzy są konwerterami gotowych tasków na kod. I chwała, bo ciężko się pracuje z kimś, kto nie potrafi pojąć istoty biznesu czy zagadnień architektonicznych. To już wolę się użerać z AI.
Zaloguj się aby komentować
Ostatni stream w tym domu.
#danielmagical
Zaloguj się aby komentować
Nie rozumiem tego. Spij alkoholika i miej pretensję że się zeszczał i gada głupoty.
#danielmagical
Zaloguj się aby komentować
Wychodzi prawdziwy Obłudnik teraz. Już nie pamięta jak Jaca go utrzymywał.
#danielmagical
Zaloguj się aby komentować
Jaca się zeszczał w machy i go wyzywają. TERAZ RODZINA!!
#danielmagical
Zaloguj się aby komentować
Stypa, można się rozejść.
#danielmagical
Zaloguj się aby komentować