Dobrze, że chłop ma chociaż ten Discord i chłopów ze Srejto, bo poza tym ma tylko gorzkie żale.
#przegryw


Dobrze, że chłop ma chociaż ten Discord i chłopów ze Srejto, bo poza tym ma tylko gorzkie żale.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jesteśmy w b0lztze, więc ksenofobia na całego, wiadomix, że oczywix!
Wyobraź sobie, że masz córkę (wiadome, że dzieci miał nie będziesz no bo z kim?), która przyprowadza do domu chłopaka, ale nie jest on słowianinem, nie jest on b0lagiem.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Wóda, dziwki, lasery... tego chłopu w życiu brak.
Zostało tylko picie kawy w kubku z Bambim zamiast tej najcudowniejszej, czystej i nieskazitelnej oraz wyczekiwanie na desperatkę po Chadzie, by nabić ją parę razy na siusiacz.
Na lasery nie ma nawet co liczyć, bo chłop za stary na śmieszne akcje w życiu i tworzenie nowych wspomnień, nie ma już znajomych, nie ma już wariactw.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
W piątki mamy pogaduchy chłopskie w godzinach wieczornych.
Wczoraj zaliczony udany debiut.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jak tam piątek wieczór?
Siedzicie pewnie teraz w swoim mieszkaniu deweloperskim przy słodowym whisky z Juleczką i pieskiem na kolanach podczas gdy taki biedny chłopiec jak ja Discordy, kawa i żucie gumy z neurotoksynami.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jesteś przegrywem!
Gnębi cię tłum!
Gdzie się pojawisz słychać,
Wrogich Ci głosów szum!
W brudnawym lustrze widzisz,
Codziennie swoją twarz!
Niczym Pan Kononowicz,
W drewnianym kiblu srasz!
Przegryw w potrzasku!
Każdy to wie!
J⁎⁎⁎ny nieudacznik,
To życie twe!
Idziesz ulicą
Uśmiechasz się
Oglądasz w fonie bombę
I Blok Ekipę też!
Patolę masz w rodzinie,
Biedę, że strach się bać!
Czasami sobie myślisz,
Że pora se we łeb dać!
Przegryw w potrzasku!
Każdy to wie!
J⁎⁎⁎ny nieudacznik,
To życie twe!
To życie twe!
To życie twe!
#przegryw #muzyka #cover #feels

Zaloguj się aby komentować
Życie chłopa pisze kuriozalne scenariusze. Czasem wydaje mi się, że gram w jakiejś n0rmickiej symulacji komediowo-dramtycznej.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czuję się jakbym był jakąś postacią w uniwersum Bartłomieja Walasika.
Takie to życie chłopskie (ordynarne, spedalone...) - komediodramat!
Scenariusze przewidywalne, niegórnolotne, zabawne, ale i smutne, momentami przerażające.
#przegryw #walaszek #feels

Zaloguj się aby komentować
Najlepsze co w życiu mnie spotykało to bycie na ciągach alkoholowych.
Najlepsze i najgorsze, bo gdy wspominam AZA to mi się skóra jeży.
Gdy dzisiaj kupowałem staremu 0,5 Parkowej to se myślałem... MAŁO! Jednocześnie będąc w jakimś sensie zasmuconym, że nie piję od 20 miesięcy, ale i potężnie szczęśliwym, że nie jestem zakładnikiem tej substancji, że nie muszę już ładować od 4 rano, by dać radę utrzymać w ręku szklankę...
W Biedronce dzisiaj niezła rzeź. Januszy tylu to już dawno nie widziałem - jak się tak anonek przysłucha to można niezłe prywaty z ich życia z Grażynami wyciągnąć, bo nawet przy kasie potrafią się kłócić o jakieś sprawy sprzed kilku dni, np: pościel obszczana przez kota, czy o kupno wycieraczek do szyb samochodu.
Te wyjścia do sklepów bywają dla mnie przez tego typu akcje swoistą rozrywką.
#przegryw #zakupy #alkoholizm #janusz #grazynacore #wysryw
Ale coś w tym jest, takie starsze Grażyny są okropne, też to zauważyłem, ostatnio byłem w Castoramie i to był taki częsty widok: grubsza Grażyna szczeka na swojego Janusza, beszta go bez opamiętania o jakieś gówno, że stoi, że coś wybiera, najczęściej Janusz to taki szczupły i niski chłopek- roztropek. Takich akcji było mnóstwo, wtedy mnie zastanawia, jak te Janusze z nimi żyją…
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Serwer chłopski - wypali to wypali, nie to nie!
Regulamin: nie bądź ch**em!
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Trip chłopski, okuratny. Tak, nie mylicie się - łażę całymi dniami, bo... co mam robić? Nudne życie me.
#przegryw #spierdotrip

Zaloguj się aby komentować
#spierdotrip chłopski!
A wy co? Nadal w piwnicach?
#przegryw #podkarpackie

Zaloguj się aby komentować
Siedzi chłop w dziurawych skarpetkach Pumy z 2005 roku (dostałem przy zakupie piłki) i czeka aż mu się woda na kawę zagotuje.
Słońce powoli wstaje, się dzień zaczyna chłopski, prawdopodobnie dosyć aktywny, bo niebawem do miasteczka.
Wczoraj 1/3 #spierdotrip przebiegłem i mam DOMS (popularne "zakwasy") jakich nie miałem nawet od siłowni i ciężaru... śmiechu warte...
#przegryw #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=ZLFNGRT5WZ8
Chwali się, że zaszła w ciąże w wieku 17 lat, do tego w komentarzu pisze, że nie jest już z ojcem dziecka.
Co za popierdolne czasy, jeszcze przyklask spermiarzy dostaje.
#przegryw #pieklokobiet #spermiage #simp #upadekcywilizacji
Zaloguj się aby komentować
Chłop zaraz na tripa idzie, bo chłopu rozrywki brak. Dodatkowo otłumaniony hydroksyzyną, bo źle się wcześniej czuł (#diseasecelizm)i prewencyjnie przyjął 60tkę, by nie dostać nerwicy...
@PrzegralemZycie wybrał wieczór z ukochaną to nie ma z kim klikać na Discordzie, a innych jak @Zolty__Szalik (pewnie przewala gnój) też gdzieś wcięło.
AHUJ PRZYGODO!
#przegryw #spierdotrip

Zaloguj się aby komentować
Zgadzacie się?
200 cm i więcej: wysoki, nieco "kalectwo"
195-200: wzrost optymalny, męski
190-195: wzrost bardzo dobry
185-190: przyzwoity wzrost
180-185: przeciętniak
175-180: niski
170-175: bardzo niski
poniżej 170: manletyzm i kalectwo w wypadku płci męskiej
#przegryw
@Piwniczak1991 c⁎⁎j w bycia oskim, po prostu uważam ze jesteś obleśnym zjebem a to się nie mieści w standardach. Po prostu wypierdalaj. Chłopaki Ci będą klaskać a jesteś tylko antencyjnym zjebem. Nie udawaj i następnym razem zważaj na to co publikujesz w sieci spierdolixie, musze odpokutować za to że Ci przyklasikiwalem. Zdrowaś Mario…
Zaloguj się aby komentować
Co tam u was, anonki? Jak spędzacie ten wieczór? Już połowa miesiąca, jeszcze chwila i będziemy mieć marzec.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Kiepska dziś pogoda co zniechęca chłopa, by wybrać się na #spierdotrip.
Ale cóż, chłop i tak ruszy. Tyle przyjemności obok srania, grania, klikania i słuchania JuTube.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować