Eurowizja bez bekowej piosenki odbyć się nie może. Chorwacja zdecydowanie najoryginalniejszy utwór, ale czy będzie wysoko? Traktor jeden wie. #eurowizja



Tworzę instrumentalną muzykę elektroniczną jako !NooT. Sprawdź: https://www.nootmusic.com
Eurowizja bez bekowej piosenki odbyć się nie może. Chorwacja zdecydowanie najoryginalniejszy utwór, ale czy będzie wysoko? Traktor jeden wie. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Jest i Słowenia, całkiem ciekawe i bez zbędnego pierdolenia. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Był Epic Sax Guy, teraz jest Epic Flute Guy. Dla mnie to nawet zjadliwe jest, podoba mnie się to.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Australia jak dla mnie the best. Super kawałek, super wykonanie, jak dla mnie mogliby wygrać, ale na pewno się tak nie stanie. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Finlandia moje top 3, utwór z pomysłem i jajem a do tego w dobrym wykonaniu.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Albania, czyli utwór o tujach. Muszą być bardzo popularne te rośliny u nich.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Będę bardzo zdziwiony jeśli Szwecja wygra. Mnie ten utwór nie porywa, jest ok ale nie na 1 miejsce. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Nie ogarniam jak Serbia się dostała do finału. Strasznie nudne, mega ciężkie w odbiorze. Popieram pana Orzecha, dla mnie koniec stawki.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Teraz murowany kandydat do top 3.
Niestety w alternatywnej rzeczywistości
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Australia oi oi, to jest mega. Retrowave z hard rockiem, no ma to duże szanse na dobre miejsce. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No San Marino chyba najlepszy kawałek jak do tej pory. Niby piosenka jak milion innych, ale dobrze podane muzycznie i wokalnie. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Krzyk
Czemu pani na mnie krzyczy?
A potem nagle nie krzyczy
i potem znowu.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I'm only human after all #eurowizja
Tylko oczywiście podane jako odgrzewany, niezbyt świeży kotlet.

Zaloguj się aby komentować
Uuuuuuuuuuyyyyyyuuuuuuuuu #eurowizja
Głęboki refren z przesłaniem!

Zaloguj się aby komentować
Obudźcie mnie proszę jak skończy się stypa. Jak na razie to chyba się zmówili że 70% utworów to jakieś totalne smęty.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować