A teraz przed państwem nie kto inny, a John Lennon... Tylko taki niedojebany trochę. Ale piosenka nienajgorsza, wyróżnia się na tle pozostałych. #eurowizja



Tworzę instrumentalną muzykę elektroniczną jako !NooT. Sprawdź: https://www.nootmusic.com
A teraz przed państwem nie kto inny, a John Lennon... Tylko taki niedojebany trochę. Ale piosenka nienajgorsza, wyróżnia się na tle pozostałych. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Finlandia jak zwykle nie zawodzi. Chyba pierwsza naprawdę godna uwagi propozycja i potencjalny zwycięzca.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Jeśli poziom tego konkursu się utrzyma(a w zasadzie jak na razie jego brak) to jest duża szansa że nasza piosenka jeszcze coś ugra. Bejba mejba.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
Dzisiaj rano udało mi się wreszcie ukończyć kawałek, nad którym pracowałem z przerwami od miesiąca. Jest to pierwszy utwór zrobiony po przesiadce z Ableton Live na FL Studio. Jak na razie wrażenia z przesiadki mam pozytywne i raczej nie wrócę już do Abletona.
Nowy kawałek w podobnym stylu do poprzedniego , natomiast trochę poszerzyłem swoją wiedzę teoretyczną i mam nadzieję, że da się zauważyć postęp.
Zapraszam do odsłuchu!

Dzięki! Tym razem robiłem mix faktycznie bardziej płaski ale takie było założenie by nic się jakoś za bardzo nie przebijało. Mozliwe że przesadziłem, ale to też może efekt tego że pierwszy raz miksowalem na słuchawkach otwartych, więc na pewno mają inną charakterystykę niż głośniki.
Co do Pingu nie mam pojęcia co to, także chyba nie 😀
Zaloguj się aby komentować
Postanowiłem sobie na wiosnę zmodernizować biuro domowe, z naciskiem na posiadanie biurka z regulacją wysokości. Efekt końcowy na zdjęciu, trochę nasrane ale chyba schludnie
#chwalesie #pokazbiurko #homeoffice


Zajmuje nawet mniej niż maczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) można kupić tutaj https://www.amazon.pl/dp/B0BJKGR6B4?ref_=cm_sw_r_apan_dp_FN23F6YC8SB0V24ZDBTP
Zaloguj się aby komentować
Produkcją muzyki próbuję się zająć tak naprawdę od 15 lat. Miałem epizod jako basista kilku zespołów i nigdy nie było na to czasu. W zeszłym roku kupiłem sobie klawiaturę MIDI i stworzyłem jeden kawałek https://www.youtube.com/watch?v=WRHoJwPTqI0 w Ableton Live. Niestety podszedłem do tego od d⁎⁎y strony i zamiast podszkolić się w teorii, zebrać trochę dobrych praktyk po prostu zrobiłem go na "czuja". Od 2 tygodni mam drugie podejście do tematu, tym razem w FL Studio. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł do Was wrócić z czymś nowym (i mam nadzieję dużo lepszym).

@NooT moim zdaniem z tą perkusją to nie tyle problem w miksie, co w aranżacji. Perkusja jest jest szybka, dynamiczna i mocna, przez co gryzie się z partią melodyczną, pod którą bardziej by pasowało dużo łagodniejsze tło.
Utwór najzwyczajniej brzmi jakby Nenę karnie przymuszono do collabu z Tangerine Dream
Zaloguj się aby komentować
Przeszedłem Contraband Police. Mimo kilku błędów dawno się tak dobrze nie bawiłem, gra warta wydanych pieniędzy, mimo że na razie bardzo długa nie jest. Pracują natomiast już nad aktualizacją z freeplayem po zakończeniu fabuły. Jeśli ktoś upodobał sobie Papers Please to ta gra jest obowiązkowa.
#gry #contrabandpolice

Zaloguj się aby komentować
Wpis testowy, proszę niewygrzmocać.
#gownowpis #zebrogrzmoty

Zaloguj się aby komentować
Prawie 2 temu zmieniłem swój główny język programowania z PHP na Java/Kotlin. W PHP siedziałem 13 lat. Jeśli ktoś myśli nad podobną zmianą mogę śmiało powiedzieć że jestem ekspertem i proszę zadawać pytania (° ͜ʖ °) W moim przypadku to była najlepsza decyzja w mojej karierze.
#java #kotlin #programowanie #programista15k

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Hejto!
Po prawie 14 latach na wykopie, gdzie byłem jednym z twórców pierwszego internetowego radia, potem współtwórcą RWM, a także współorganizatorem jednego z wykop party przelała się czara goryczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś przymierzałem się do Hejto, ale odrzucił mnie brak dużej społeczności. Jak widzę ten problem bardzo szybko został rozwiązany dzięku panu Białkowi. Dziękuję serdecznie za tę możliwość.
Pierwsze wrażenia z Hejto na +. Jest kilka bugów, które chciałbym wiedzieć gdzie zgłaszać @hejto.
Miłego dzionka i smacznej kawusi!

Zaloguj się aby komentować