Serio???!!!
Jedna z tych stron, gdzie (chcąc wesprzeć twórców) wyłączyłem blokadę reklam i z miesiąca na miesiąc coraz bardziej dostaję za to w ryj
Niech ktoś mi później powie, że przecież "reklamy muszą być, nic Ci się nie stanie od kilku"


Serio???!!!
Jedna z tych stron, gdzie (chcąc wesprzeć twórców) wyłączyłem blokadę reklam i z miesiąca na miesiąc coraz bardziej dostaję za to w ryj
Niech ktoś mi później powie, że przecież "reklamy muszą być, nic Ci się nie stanie od kilku"

Zaloguj się aby komentować
Może nie ogarniam, ale po przesiadce z wypoku na Hejto brakuje mi tu trochę funkcji, które tam były ale np przestały działać po ostatnich zmianach. Da się tu jakoś:
zapisywać sobie komentarze o użytkowniku (najlepiej w okienku po najechaniu na nazwę użytkownika)?
dodawać do obserwowanych i blokować użytkowników bez potrzeby wchodzenia na ich profil (fajnie by było, gdyby takie okno pojawiało się też dla tagów, żeby szybciej je wrzucać w obserwowane lub blokować)?
zwijanie przeczytanych wątków. Na wykopie robił to sktypt "Krawężnik" i sporo ułatwiało to życie, bo przejrzane wątki można było zwinąć i nie rozpraszały.
Zadałbym to pytanie z oznaczeniem odpowiednich osób z Hejto, ale nie chcę niepotrzebnie adresować moderacji czy adminów jeśli to nie do nich sprawa
#hejto #hejtosugestie #hejtopytanie
Zaloguj się aby komentować