A Ty już wybrałeś swojego? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#heheszki


A Ty już wybrałeś swojego? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Tak, wiem że prymitywne (° ͜ʖ °)
#pasjonaciubogiegozartu #tlustyczwartek
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A czy dziki srajo w lesie?
#jebacpis #pokityka
#polityka

Zaloguj się aby komentować
- Adrian!
- Co?
- Ty wiesz co!
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Jeśli szukacie powodu aby polecieć na Cypr to właśnie jeden, całkiem dobry znalazłem
#lays #wakacje

Zaloguj się aby komentować
#tygodniknie znowu w formie
#heheszkipolityczne #cenzoduda

Zaloguj się aby komentować
Parsknąłem być może trochę za mocno ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#pasjonaciubogiegozartu #heheszki

Zaloguj się aby komentować
W punkt. Acz mam wątpliwości czy budyń cokolwiek zrozumiał.
#duda #afera #polityka

Zaloguj się aby komentować
Było czy nie było? ^^
#heheszkipolityczne #afera

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Weekend w końcu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #weekend

Zaloguj się aby komentować
Pijcie ze mną kompot drodzy mili.
Po 8 miesiącach kopaniny z liniami Wizzair w końcu otrzymałem odszkodowanie za opóźniony lot.
Streszczając, wracając z Malty w kwietniu spędziłem na lotnisku ekstra 4h. Po powrocie złożyłem oficjalną reklamację - zgodnie z prawem unijnym, jeśli lot dociera do miejsca docelowego później niż 3h po planowanym czasie z automatu należy się nam odszkodowanie - chyba że opóźnienie wynika z sił wyższych/niezależnych od operatora (warunki pogodowe, strajki itd). No i oczywiście linie z automatu każdą reklamację odrzucają argumentując w/w. Tak też było w moim przypadku, na pytanie jakie czynniki miały miejsce dostałem odpowiedź że nie muszą mi udzielać takich informacji XD
Trochę to trwało ale 1:0 dla mnie.
#podroze #chwalesie


@Big__lebowski super że się udało! Ja teraz walczę z LOT, miałem opóźnienie prawie 4h z USA i skorzystałem ze strony lot-opozniony.pl ogarniają wszystkie formalności za mnie, a na koniec biorą % od odzyskanej kasy, zobaczymy czy im się uda
Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego dobrego!!!
Dzięki #hejto za 2023 - fajnie że jest takie miejsce.
#sylwesterzhejto #nowyrok

Zaloguj się aby komentować
Czarna mafia ma się dobrze.
#kosciol

@Big__lebowski mnie osobiście bardzo kukle swędzą. I jeszcze te tłumaczenia, że to przez wzrost wynagrodzenia minimalnego.
Fundusz powinienem być zredukowany do absolutnego minimum, tylko żeby wypłacić klechom głodowe pensje w ciągu roku do chwili kiedy się odnajdą w nowej rzeczywistości i np. przebranżowią (hehe). W pierwszym roku redukcja o 25% w kolejnym 25% i tak na koniec kadencji sprawa jest rozwiązana: wierni utrzymują swój kościół.
K⁎⁎wa mać.

Zaloguj się aby komentować
Czytam "ministra edukacji Barbara Nowacka (...)" I mam ochotę rzucić telefonem o podłogę ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Czy tylko mnie tak irytuje ta wysilona poprawność?
#oswiadczenie #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#sejmowyspam #heheszki #braun
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Majo rozmach sk⁎⁎⁎⁎syny ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#blackfriday #januszebiznesu #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy było..
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować