Wyszło
Wyszło
Zaloguj się aby komentować
Czuję w sobie stolec ale nie mogę się wysrać. Nawet dużą kawę wypiłem i jedyne co to dało to wyższe tętno i pocenie.
@JaktologinniepoprawnyWTF terapia jest prosta, jednorazowa i działa na całe życie. Strzel sobie ścieżkę amfetaminy, wysrasz nawet kał z najodleglejszych zakątków jelit. A później przy kolejnym problemie ze srankiem wystarczy że tylko pomyślisz o tym że miałbyś w tym momencie powtórzyć zabieg i anus otwiera się aż miło posłuchać. Działa lepiej niż powinno xD
Zaloguj się aby komentować
Chyba zaszkodziła mi wczorajsza pizzunia. Przesrane nabiera nowego znaczenia. Mógłbym rzec, że przeżywam właśnie kałowy armageddon. Jprdle

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jest coś takiego jak:
#srajzhejto
?
Zaloguj się aby komentować
Hmm, co u mnie słychać... Mam srakę. Właśnie się umyłem ale tak siedzę i czuje że woda z domieszką gówna jest już w końcowym odcinku jelita, siedzę żeby zebrało się więcej żeby dwa razy nie latać choć i tak pewnie jeszcze ze 2 razy pójdę na kibel. Gdyby ktoś mnie teraz wystraszył albo ucisnął brzuch to pewnie wylało by się ze mnie xD
@smacznyy
Zaloguj się aby komentować
Muzyka do srania
Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka
Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka
Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka
Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka
Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka
Zaloguj się aby komentować
Zesrałam się i śmierdzi uWu
Zaloguj się aby komentować