Czuję w sobie stolec ale nie mogę się wysrać. Nawet dużą kawę wypiłem i jedyne co to dało to wyższe tętno i pocenie.
Czuję w sobie stolec ale nie mogę się wysrać. Nawet dużą kawę wypiłem i jedyne co to dało to wyższe tętno i pocenie.
@JaktologinniepoprawnyWTF terapia jest prosta, jednorazowa i działa na całe życie. Strzel sobie ścieżkę amfetaminy, wysrasz nawet kał z najodleglejszych zakątków jelit. A później przy kolejnym problemie ze srankiem wystarczy że tylko pomyślisz o tym że miałbyś w tym momencie powtórzyć zabieg i anus otwiera się aż miło posłuchać. Działa lepiej niż powinno xD
Zaloguj się aby komentować