Nie mogę się wysrać. Chyba za dużo kukurydzy zjadłem od wczoraj bo znowu zrobiłem sałatkę z tuńczykiem.
#srajzhejto
Nie mogę się wysrać. Chyba za dużo kukurydzy zjadłem od wczoraj bo znowu zrobiłem sałatkę z tuńczykiem.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Fiu fiu ale bydle. Takim to można odpływ zatkać
#srajzhejto #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Sranie z hemoroidem to wyzwanie.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Pierwsza
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
#sylwesterzhejto #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Sram po wypiciu Tigera
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ogłoszenie parafialne.
W sumie to nie wiem czy mam się żalić czy chwalić. Planowałem w tym roku strzelić 5000 km "z buta". Niestety nie udało się z powodu wielu czynników no, ale mniejsza z tym. Powoli zbieram się żeby wyjść z domu i strzelić pełne 4000 km a jeśli się uda to pełne 1000 godzin marszu. W sumie to nie wiem czy będzie chciało mi się dzisiaj tak długo chodzić, więc magiczny tysiąc pęknie pewnie jutro w drodze do pracy.

Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
największą zagadką dla mnie jest to jak ktoś pisze że przegląda coś na na kiblu. Nie rozumiem jak u innych ludzi wygląda sranie że oni podczas srania mają czas żeby coś przejrzeć w internecie czy przeczytać. No bo u mnie to wygląda tak chce mi się srać i idę do kibla siadam na kibel i sram faza wychodzenia gówna z d⁎⁎y to jakieś 10-15 sekund, no może czasem się wydłuży do może 30 sekund minuty jak jeszcze pełny pęcherz na sikanie. No ale później wycierasz d⁎⁎e i koniec więc nie rozumiem jak ktoś może w kiblu podczas srania coś przeglądać, co można przejrzeć w 10-15 sekund gdy srasz? Nie wiem czy ja jakoś sram inaczej może mam luźniejszą d⁎⁎e albo co XDDDD
Zaloguj się aby komentować
Idzie potwór
Zaloguj się aby komentować
Łatwo wyszło więc jeszcze widzę na oczy xd
Zaloguj się aby komentować
Fajnie, że ludzi przybywa i będzie co czytać na kiblu
Zaloguj się aby komentować
Od ostatniego wpisu srałem jeszcze kilka razy, pierścień piecze mocno. Już nawet ciężko się podcierać i siedzieć na d⁎⁎ie po wyjściu z łazienki.
Zaloguj się aby komentować
Już się pogubiłem który to raz sram w ciągu ostatnich trzech godzin. Jakaś noc oczyszczenia.
Zaloguj się aby komentować
Obym dzisiaj postawił dużego kloca bo się obżarłem jak świnia wczoraj i w nocy. Pół kilo pierników, jakieś kanapki, mandarynki i z 1,5 litra klusek ze śmietaną i truskawkami.
Zaloguj się aby komentować
Kurna jak mi jelita wykręca
Zaloguj się aby komentować
Srasz sobie spokojnie, już masz wychodzić, ostatnie podtarcie i krew z d⁎⁎y leci. No i masz zagadkę czy to faktycznie z d⁎⁎y czy z okolic pierścienia. Krwi tyle że aż gruby ręcznik papierowy złożony na dwa czyli cztery warstwy przemoczyło i miałem palec we krwi. Parę minut minęło zanim się to uspokoiło. Teraz sobie leżę i strach bąka puścić.
Zaloguj się aby komentować
Znowu się frytek najadłem i takie dziwne uczucie w brzuchu. Siedzę na kiblu i przeglądałem sobie aliexpress na kilku kontach i strasznie słabe kupony zaproponowało. 1/10 i 2/20 USD, no bieda w c⁎⁎j. Jeszcze parę dni temu można było liczyć na 3/4 albo 5/5.01USD.

Zaloguj się aby komentować