No to sranie na drugą nóżkę.
Pryk pryk, z drogi śledzie, gówno jedzie.
#srajto #srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners

No to sranie na drugą nóżkę.
Pryk pryk, z drogi śledzie, gówno jedzie.
#srajto #srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Nadal nie przestawiłem się razem z moją d⁎⁎ą do normalnego srania po zmianie czasu. Muszę mocno przeć żeby wycisnąć czekoladę z tubki.
#srajto #srajzhejto #gownowpis #stopyboners #stopy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#srajzhejto
Jest ciężko, wczorej dreszcze i gorączka, palpitacje, dzisiaj już w sumie jakby przeszło. Wygrzałem się w łóżku i pomogło.
Sraka jeszcze jest, z 6 razy dziś robiłem xd
Mimo że prawie nic nie jadłem.
Jakąś wirusowka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Barbarossa, Barbarossa!
Kocha ciebie piekło
Boją się niebiosa
Barbarossa, Barbarossa!
Kocha ciebie piekło
Boją się niebiosa
#srajzhejto #gownowpis #oswiadczeniezdupy
Zaloguj się aby komentować
Po trzech dniach wreszcie wyszło.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kolejny dzień bez kupy. Chyba mi się d⁎⁎a zakleiła od kremu czekoladowego.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Borze...
#gownowpis #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Mam pytanie natury higienicznej. Jak ktoś zamiast papieru używa bidetu lub bidetki to czym się później wyciera? Ręcznikiem? Papierem toaletowym? Jak ręcznikiem to każdy ma Swoj czy jednym wspólnym?
To poważne pytanie, nigdy nie korzystałem więc nie wiem, ale wizja jednego wspólnego ręcznika dla wszystkich jest dla mnie dziwna
#kiciochpyta #higiena #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Sranie z widokiem zboku
#srajto #srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Ehh, przez tą zmianę czasu mam problem z pełnym wypróżnieniem. Teraz moja d⁎⁎⁎ia będzie się musiała przyzwyczaić do wcześniejszego srania.
#srajto #srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
@JaktologinniepoprawnyWTF
poszło 2 razy owsianka robi swoje
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chłop, żre a efektów niewiele.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Sranie niedzielne. Pamiętajcie aby donsrabia podchodzić z odpowiednią dozą szacunku. Sranie jest jedną z najważniejszych jak nie najważniejszą czynnością fizjologiczną. Nawet ważniejsza niż zegz. Bez srania nie ma życia.
#sranie #srajzhejto #gownowpis #srajto #bieliznaboners

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i mamy Sobótkę letką. Sranie też jest w miarę po letkiemu. Wiadomix, samo nie wychodzi i trzeba trochę wysiłku w to włożyć ale warto.
#srajzhejto #sranie #gownowpis #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Piątkowe sranie d⁎⁎ą do kiblã.
Przemyślałem sobie pewne sprawy. Przecież zespół dalna jest jeden tak jak i standardy moderacji są takie same jak na tym drugim portalu. Więc tak czy siak chcąc istnieć w internetach trzeba jakoś znosić trudy i kłody rzucane przez moderację. Najgorszy jest pierwszy okres kiedy to jakiś random dostaje prawo do cenzury i nadużywa swojego przywileju. Gdy już minie pewien okres być może znudzi im się nadmierne cenzurowanie użytkowników.
Dlatego jeszcze wstrzymuje się przed odejściem z tego portalu tylko i wyłącznie ze względu na za⁎⁎⁎⁎⁎tych ludzi jakich tu spotkałem.
#hejto #srajzhejto #sranie #gownowpis #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Sranie po kebabie XXL z sosem ostrym i mięsem mieszanym. Czuje jak On wychodzi ze mnie.
No i oczywiście 5 palców. Niedługo będzie fisting (nie w mojej d⁎⁎ie - ja nie gej @Suodka_Monia).
#sranie #srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Cztery palce dla @Suodka_Monia. Właśnie sram i myślę o Tobie. Wiedz że to coś znaczy.
Dzisiaj tak naprawdę powinno być 5 palców ale piąty jest niewidoczny.
#sranie #srajzhejto #gownowpis #stopyboners #stopy

Zaloguj się aby komentować