Przez kontuzje będziemy grać jakimś składem B. Będzie śmiesznie jeśli wypadną dobrze i ugrają coś.
#pilkanozna #reprezentacja
Przez kontuzje będziemy grać jakimś składem B. Będzie śmiesznie jeśli wypadną dobrze i ugrają coś.
#pilkanozna #reprezentacja
@Utylizejszyn nie to, że cieszę się z kontuzji, ale nie ma czego się bać
Zaloguj się aby komentować
No pan trener ma plusa. Skończą się *****e koleżeńskie przecieki, a tu piękne zesranie się kolegi Czesia xD
#dziennikarstwo #pilkanozna #reprezentacja #mecz

nie ma się co dziwić wczoraj Pol na live jak gdyby nigdy nic przyznał że Krzysiu znał składy dwa dni przed meczem i co i nawet nie widział w tym problemu, najlepsze co można zrobić to ogarnąć tych pajacy kopaczy i dziennikarzy bo to też kółko lizania się po jajach, a kto ma to zrobić jak nie chłop który ma wyjebane na jakichś podrzędnych ekspertów piłkarskich o czym zresztą Ćwiąkała powiedział, chłop ma w d⁎⁎ie ich zdanie on przyjechał zrobić swoją robotę i nie zależy mu na opiniach dziennikarzy bo jak ma się obronić to się będzie bronił na boisku.
Zaloguj się aby komentować
Uwielbia oglądać/słuchać wszystkie te programy o piłce nożnej. Płacz odnośnie decyzji Santosa, który nie powołał Krychowiaka i Gikiewicza to miód na moje serce.
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
W końcu gramy bez Krychy. Gliksona też nie ma, ale on i tak ma kontuzję to nie wiadomo do końca, co by było jakby był gotowy do gry.
#reprezentacja #pilkanozna


Zaloguj się aby komentować
#hejtoontour
Kilka dni temu miałem przyjemność być na meczu AC Milanu z Salernitaną. Moja ślina niestety nie doleciała do Paulo Sousy, którego chciałem ukarać za krzywdę wyrządzoną Polakom.
W czasie meczu próbowałem wrzucić post, ale internet miałem tak słaby, że tylko tekst się potrafił pojawić, a zdjęcie już nie, więc dzisiaj odświeżam temat.
#pilkanozna #mecz #reprezentacja #podroze #wlochy #mediolan

Zaloguj się aby komentować
Polska - Anglia 0:2
Chorzów, 31.05.1997
https://www.youtube.com/watch?v=94xzsSa9U8c
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
WYSOKI PRESSING z C+. Dobry odcinek: Roki, Ćwiąkała, Koźmiński, Smokowski.
https://www.youtube.com/watch?v=2rFWHcEGVxY&ab_channel=CANAL%2BSPORT
#pilkanozna #reprezentacja #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Oglądałem Prawdę Futbolu odnośnie kontuzji piłkarzy z reprezentacji. Jest źle, a dodajmy ilu jeszcze nie gra (nie są w rytmie meczowym) to jest tragicznie.
I może lepiej faktycznie powołać kogoś z Ekstraklasy, albo I Ligi, niż grać z typem, co piłki nie czuje.
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Czy warto powołać Krychowiaka?
Super materiał z Rokuszewskim "Roki" w C+.
https://www.youtube.com/watch?v=IZblwrHqWCI&ab_channel=CANAL%2BSPORT
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
3:0 jest. Dawać Kiwiora na boisko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #arsenal #premierleague #reprezentacja #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Drogie meczowe świry. Co dzisiaj mamy ciekawego w planach?
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
#memy #heheszki #ekstraklasa #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Mecz z Francją na MŚ zagraliśmy ustawieniem 4-1-4-1. Z obrońców tym meczu to:
Glik od czterech meczy poza składem Benevento.
Kiwior ostatni mecz zagrał 19 stycznia.
Bereszyński siedzi na ławce.
Matty Cash jest rezerwowym i tylko raz w 2023 zagrał pełne 90 minut meczu.
Jakub Bednarek gra ale... jest Jakubem Bednarkiem. A wygląda na to, że będzie jedynym ogranym w meczach obrońcą z kadry na MŚ.
Nie mamy obrony ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Mam apel do trenera Santosa: grajmy ofensywnie, lagi od Szczęsnego muszą iść nie tylko na Robercika ale też na Milika i może jeszcze Piątka albo Kownackiego. Nie 4-1-4-1 tylko 2-4-4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo mamy pomocników, skrzydłowych i napastników.
A Wy co poradzilibyście Santosowi?
#reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Waszym zdaniem te grajki z ekstraklasy czują jakaś presję z powodu obserwacji meczu przez selekcjonera Santosa?
Teoretycznie powinno, bo gra w reprezentacji może ich wartość podbić do góry. Na miejscu takiego Żeby to bym spinał pośladki i zapieprzał na murawie.
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Pomyśleć, że jest ktoś komu płacą za oglądanie meczów #ekstraklasa
Pomyśleć, że prawdopodobnie będą mu z tego powodu wypłacali "szkodliwe"
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Nasz władca w pracy.
#pilkanozna #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jak tam wrażenia selekcjonera reprezentacji po piątkowej dawce futbolu na najwyższym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Ferdynand Santos rozpoczyna swoją przygodę z ekstraklasą, rozumiecie?
On dozna wspaniałego uczucia oglądania po raz pierwszy naszej wspaniałej ligi.
Zazdroszczę mu.
#pilkanozna #reprezentacja
Lechia vs Widzew
Wisła Płock vs Lech Poznań
Legia Warszawa vs Cracovia
I ON obejrzy te wspaniałe mecze pierwszy raz w życiu.
Zaloguj się aby komentować
Bilety rozeszły się do działaczy i ich znajomych. Dla kibiców nic nie zostało. Teraz zostana odsprzedane za dużo większą kwotę.
Przy każdym meczu rozmawiamy o tym samym. Koniki były, są i będą. Teraz nie stoją pod stadionami, tylko przeniosły się do Internetu. Nie jesteśmy w stanie z tym walczyć. Za każdym razem, gdy zgłaszamy to do prokuratury, otrzymujemy informację, że nie jesteśmy stroną pokrzywdzoną w tym procederze. Pokrzywdzony jest kibic, który nie może kupić wejściówki - stwierdził rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski, w rozmowie z portalem "Weszło.com".
#reprezentacja #pilkanozna #mecz
xD
#reprezentacja #pilkanozna #heheszki

Zaloguj się aby komentować