Popełniłem meme'a
#pilkanozna #premierleague #ligamistrzow


Popełniłem meme'a
#pilkanozna #premierleague #ligamistrzow


Zaloguj się aby komentować
Bezcenne zwycięstwo West Hamu z Fulham (0-1) po błędzie solenizanta Berna Leno. Do tego kolejna niespodzianka ManC traci punkty z Forest (2-2). I jak tu obstawiać #premierleague xd.
#mecz #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Kiedys tak moj starszy brachol za⁎⁎⁎al na boisku. Gosc to obronil. Brachol dobil. Znowu to obronil. Bramki nie bylo ale typ nie kontynuowal gry. Pojechal prosto na SOR. Wakacje spedzil z 2 rekoma w gipsie.
Brachol mial pierdolniecie z kopyta. Na budynku szkoly wszystkie rynny - jeszcze stalowe - byly rozwalone xD
Zaloguj się aby komentować
Bramki w meczu Tottenham-Arsenal z poziomu sędziego.
#pilkanozna #premierleague #arsenal
Zaloguj się aby komentować
Po zwolnieniu przez Tottenham Thomasa Franka, mamy kolejną ofiarę. W następstwie remisu pomiędzy Nottingham Forest i Wolves pracę stracił Sean Dyche.
https://www.nottinghamforest.co.uk/news/2026/february/12/club-statement/
#pilkanozna #premierleague

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #premierleague #arsenal
Wyścig o najlepszego strzelca w lidze dla Arsenalu trwa w najlepsze


@utede Gol z Interem, dwa z Atletico, z Chelsea w pucharach też.
Ludzi traktują trochę jakby go kupiono za 130mln. Kupiono go za mniej jak Isaka, mniej jak Sesko, mniej jak Etitike, podobnie jak za Marmousha. Jak dla mnie ta sama kategoria co Eze czy Hincapie - spodziewałem się więcej, ale kurwa po erze Mustafiego to naprawdę mam wysoki poziom tolerancji xD
Tak, wykańczanie sytuacji szwankuje. Zdecydowanie za dlugo holuje piłkę i daje się blokować obrońcom. Ale też nie oszukujmy się, że sama gra Arsenalu nie jest kompatybilna z ideą napastnika strzelajacego dużo goli. Tam zawsze będzie tak, że będzie morze zawodników z 5-10 bramek na sezon i niekoniecznie ktokolwiek wyżej. Szczególnie jak w składzie są Odegaard i Saka, co będą się kręcić wieki po prawej stronie i próbować samemu strzelać.
Zaloguj się aby komentować
Premier League rezygnuje z tęczowych opasek kapitańskich
Nie bedzie tez tęczowych koszulek ani sznurówek do rozgrzewki.
Najprawdopodobniej zostaną zastąpione tęczową piłką oraz wciśnięciem tęczowych reklam gdzie tylko się da oraz innymi przejawami aktywizacji tej polityki.
i źródło:
https://www.nytimes.com/athletic/6989391/2026/01/22/premier-league-new-lgbtq-campaign/
#pilkanozna #premierleague #lgbt

Zaloguj się aby komentować
Ależ Amorim zostawił samograja
A jeszcze 3 bramki nieuznane, bo były spalone!
#piłkanożna #premierleague #manchesterunited

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Crystal Palace nie obroni Pucharu Anglii. Triumfatorzy ostatniej edycji już w pierwszym meczu odpadli z rywalizacji, ponosząc sensacyjną porażkę 1:2 z występującym na szóstym poziomie rozgrywkowym Macclesfield FC. #pilkanozna #facup #premierleague
#arsenal
Jeśli Arsenal dowiezie przewagę do końca to na 100% narracja przez najbliższą dekadę będzie, że to najsłabszy sezon ligowy od lat. I trzeba powiedzieć, że coś w tym będzie, bo zdecydowanie prowadzi drużyna, co jej się zupełnie atak nie klei.
Oczywiście jak wygra City tej narracji nie będzie
#premierleague



@Ragnarokk trzeba tez zwrócić uwagę ze Arsenal to zespół przeciwko ktoremy najczęściej i najdłużej przeciwnicy bronią się w głębokim bloku i zazwyczaj całym zespołem. Widoczne to jest nawet z takimi zespołami jak City (przy ostatnim remisie 1:1 nigdy City nie broniło za Guardioli tak nisko) i z Liverpoolem choćby w poprzednim meczu pierwsza połowa. Arleta nauczył sie ze wiele zespołów sie tak na Arsenal nastawia i ze ciezko ich napocząć wiec przez to min. poszli w stałe fragmenty
Zaloguj się aby komentować
Za niecałą godzinę mecz na Emirates. Jeśli #arsenal wygra będzie miał 8pkt przewagi nad następną drużyną, wygrał wszystkie ostatnie mecze, gra też u siebie praktycznie pełnym składem, a naprzeciw ma mocno przetrzebiony kontuzjami #liverpool, który w tym sezonie nie zachwyca.
Krótko mówiąc spodziewam się, że chłopaki z Londynu coś konkretnie spierdolą, bo inaczej życie byłoby zbyt piękne
#mecz #pilkanozna #premierleague

Zaloguj się aby komentować
Jasko Gvardiol ze złamaniem kości piszczelowej. Czyli jego sezon z głowy, pytanie co z Mundialem.
No i pytanie kogo City kupi - obstawiam Guehiego.
#pilkanozna #premierleague

Zaloguj się aby komentować
Połowa sezonu - więc jakieś podsumowanko nie zaszkodzi. Szczególnie przy trenerskiej karuzeli przełomu roku. Napiszę o czterech drużynach najbardziej na plus i na minus, o reszcie pobieżnie.
Na plus (bez konkretnej kolejności)
Aston Villa. Mimo słabego początku i bez mocnych transferów jest na wysokim miejscu, w dobrej formie i z dużą przewagą nad kolejnym. Grają z cojones, są bardzo skuteczni i u siebie skrajnie niewygodni - wygrali i z Arsenalem i z City. No i oczywiście Mateusz Gotówka ma kolejny świetny sezon.
Sunderland. Nie trzeba chyba tłumaczyć - nowa druzyna w lidze, a trzyma się bardzo mocno bez jakichś wielkich transferów. Trochę miejsce jej spadło, bo dużo remisuje, ale jakby nie patrzeć utrzymanie ma pewne - walczy o Europę. Po sezonach jak wszyscy co awansowali z hukiem spadali - to jest orzeźwiające uczucie. Świetny sezon Xhaki, Szwajcar z Kosowa ani myśli o emeryturze
Brentford. Trochę niespodziewanie wskoczył tutaj robiąc 10 pkt w ostatnich 4 kolejkach, ale pomimo sprzedaży kluczowych zawodników prezetują się naprawdę solidnie - przy czy odwrotnie jak Sunderland - przegrywają więcej, ale dużo wygrywają. Trochę znienacka maja drugiego strzelca ligi, który wcale nie ma już takiej straty do Haalanda. Sporo wpuszczają, ale więcej strzelają
Arsenal. Mimo wyraźnego prowadzenia w lidze nie było to idealne wejście w sezon, szczególnie w kwestii ataku. Ale po latach pecha i wątpliwych decyzji sędziowskich w tym roku karma się odwdzięcza. SFG to niekoniecznie, bo to też skill, ale seria z samobójami na ich korzyść już bardziej. Choć kontuzje dokuczają, to mają tak szeroki skład że mimo kryzysu w grudniu mecze choć w męczarniach to wygrywali. Dla nich najważniejsze wreszcie coś wygrać i są na bardzo dobrej drodze. Pomimo tego, ze niektorzy z nowych graczy tak średnio póki co.
Na minus
Wilki. Mieli jeszcze tydzień temu dwa punkty. Więcej pisać nie widzę sensu. Ale o ironio moim zdaniem mają szanse skończyć wyżej jak Burnley.
West Ham. To co ta drużyna prezentuje to żart, a obecna porażka z Wilkami to pokazuje. Po przyjściu Espirito Santo mieli lekkie odbicie i wygrali dwa mecze, ale to było 2msc temu. Rzucili w tym okienku trochę kasy, więc może uda im się odbić, ale na razie są w spadkowej.
Spurs. Kolejny sezon miałkości i to pomimo wydania dużej kasy i zmiany trenera. Kontuzje nie pomagają, ale wciąż.
Nottingham Forrest. Rok temu rewelacja, ale debilny właściciel z Grecji postanowił zasabotować ze zmianą trenera i się zesrało, bo wybrali trenera pasującego do zespołu jak Einstein pasowałby do NHL. Podobnie jak WHU - mieli nawet ładne odbicie po zmianie trenera i wygrali 4 z 6 meczów (w tym z Liverpoolem i Spurs), ale i u nich się to wypaliło i są krok nad strefą spadkową i pewnie będą z WHU o to miejsce walczyć.
Pozostałe:
City: Takie meh. Niby super Haaland. Cherki i Doku, ale znów wydali morze kasy, a ani gra ani wynik w krzesło nie wgniata. Ale z nimi zawsze może być tak, że wygrają wszystkie mecz do końca.
Liverpool: Transerfy wyszły bardzo słabo (w odniesieniu do hajsu), ale wciąż wielu mocnych grajków w składzie. Nie sądzę by łysego wywalili, myślę że powalczą o trzecie miejsce
Chelsea: W c⁎⁎j dziwny sezon. Strasznie chaotyczny - miewali piękne mecze, ale też dużo bardzo słabych. Transfery też cieńko, choć Esevao ma wielki potencjał. Ale koniec koncow wydali w ostatnich paru latach jakies 1.5mld a drużyna nie wygląda na zbudowaną.
United: Bardzo podobne jak wpis wyżej, ale bez kogokolwiek co by dawał nadzieję
Newcastle: Mocno słodko-gorzki sezon. Choć nie płaczą za Isakiem, bo Woltemade naprawde nieźle zaczął to każdy chyba oczekiwał więcej
Brighton/Fulham/Everton: Nie chce mi się rozbijać. Druzyny środka, not great. not terrible. Utrzymają się, będą walczyły o te mniejsze europejskie puchary
Crystal Palace: Rok temu zdobyli puchar i wszystko wyglądało dobrze, teraz wygląda gorzej, wyniki słabe a trener odchodzi. Dalej sie utrzymają, ale tyle
Bornemouth: Zaczeli świetnie, ale już nie jest tak dobrze. Wciąż- po tym jak ich wybebeszyli pół roku temu to lepiej jak się spodziewano. Semenyo zaraz odejdzie, zapewne będą próbowali się wzmacniać - kase na to mają.
Leeds: Do listopada wyglądało dość żle, ale w ostatnich 7 meczach bez porażki. Całkiem lubię jak ułożeni są, a Calvert-Lewin pasuje tam jak mama do taty
Burnley: To jest drużyna na Championship. Tyle. Nie mają niczego co by świadczyło że jest inaczej
Najlepsze permanentne transfery (także uwzględniając koszt) - bez konkretnego porządku:
Mukiele, Xhaka i Roefs - Sunderland
Calvert-Lewin - Leeds, za darmo!
Henderson - Brentford, też za darmo
Cherki - City
Zubimendi - Arsenal
Estevao - Chelsea
Najgorsze:
Xavi Simons - Spurs
Isak, Kerkez - Liverpool (nie, nie zapomniałem o Wirtzu)
Gittens, Hato - Chelsea
Sesko - United
Od razu też napiszę, czemy na tej liście nie mam Gyokeresa -> choć wg statystyk zawodzi, to jednak widać też, że Arsenal jako całość gra lepiej z nim jak bez niego. Musi koniecznie popracować nad techniką przyjęcia i wykończeniem, bo z takimi jak teraz ma to za długo nie pogra, ale mam osobistą słabość do napastników co ciężko pracują, nawet jak liczby mają średnie - #bojowkagirouda zobowiązuje. Nie jest jednak nawet dla mnie dużo ponad tą listą - plus jako kibic Arsenalu i tego transferu to też podejrzewam że po prostu jestem nieobiektywny
Oczywiście to moje mocno subiektywne odczucia
#pilkanozna #premierleague #arsenal #united #chelsea #liverpool


Zaloguj się aby komentować
No i już Amorim był i go ni ma.
Wczoraj po meczu z Leeds żalił się, że traktują go jak trenera, a nie jak managera i że będzie pracował jeszcze 18 miesięcy do końca umowy. Ale wyszło inaczej i już nie będzie pracował. Tymczasowo stanowisko obejmuje Darren Fletcher, a zarząd będzie szukał. Może Maresca, albo Iordanescu?
Amorim poprowadził Manchester United w 63 spotkaniach. Z Czerwonymi Diabłami zanotował 25 zwycięstw, 13 remisów i 23 porażki.
#manchesterunited #premierleague #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Mateusz Gotówka w meczu kolejki pakuje efektowną bramę Arsenalowi. Ostatecznie Aston Villa wygrywa 2:1 z Kanonierami dzięki trafieniu w doliczonym czasie.
#pilkanozna #premierleague #golgif




Zaloguj się aby komentować
#premierleague nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale te chujki z Chelsea to twardzi zawodnicy. Brawo
Zaloguj się aby komentować
No w końcu mam czas by coś skomentować. Co ten Arsenal.. W przewadze (Caicedo z czerwienią 38') i dają sobie wbić na początku drugiej połowy - Chalobah 48'. Na szczęście Merino wyrównuje w 59'. Ale Chelsea ambitnie nadrabia brak gracza. Ciekawe ile wytrzymają Chelsea 1:1 Arsenal #pilkanozna #mecz #premierleague
Zaloguj się aby komentować
Takie gównoprzemyślenie jeszcze z weekendu, ale kolega Eze zasadniczo zapewnił już sobie dożywotni immunitet w Arsenalu. Może za⁎⁎⁎ać Artecie z liścia i złamać nogę staruszce, a i tak będą go bronili za mecz z niedzieli
W głosowaniu na r/Gunners dostał najwyższą ocenę w historii (dodajmy jednak, że ten system działa 1.5 roku
S: https://www.reddit.com/r/Gunners/comments/1p6efk9/fans_player_ratings_arsenal_41_shit/
#arsenal #premierleague #pilkanozna


Zaloguj się aby komentować
Manchester City Premier league goals this season:
🥇 Erling Haaland - 13 🥈 Maxime Esteve - 2 (OG) 🥉 Tijjani Reijnders - 1
#premierleague #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować