Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry mieszkańcy Siedlec i okolic. Razem z @Kaligula_Minus zapraszamy na pierwsze, bardzo spontaniczne #hejtopiwosiedlce w piątek o godzinie 18. Plenerek, bar, wszystko jest możliwe.
Miejsce jeszcze nieokreślone, stąd dla zainteresowanych ankieta. Gdzie wolita się spotkać?
#siedlce #hejtopiwo #kafka #soczek #piwko
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #ai #aiart #piwko
Piwko po robocie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować