#madka #p0lka #facebook #heheszki #gownowpis #patologia #patologiazmiasta #nieuki #karyny

#madka #p0lka #facebook #heheszki #gownowpis #patologia #patologiazmiasta #nieuki #karyny

Zaloguj się aby komentować
No siema chłopaki, ognisko się pali, kiełbaski gotowe, #p0lka oplute, możemy zaczynać wieczerze
Zaloguj się aby komentować
Kto powiedział że nie toleruje dzieci? Chciałbym mieć z trójkę, ale swoich a nie wpadek. Do incelarki z nią!!!
#logikarozowychpaskow #p0lka #mokebe

Zaloguj się aby komentować
Check migracji z wykopu. Ciekawe czy pojawi się konto peldzeja.
#blackpill #przegryw #p0lka #redpill
Zaloguj się aby komentować
Słowa Anglika, który trafił do Indii w XIX wieku, brzmi znajomo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
„ci, którzy, nieważne jak długo, obcowali z autochtonkami, nigdy nie poślubiają Europejki [...]. [Autochtonki są] tak wesoło figlarne, tak pragnące służyć i dogadzać, że człowiek, który przywykł do ich towarzystwa, wzbrania się przed pomysłem znoszenia fanaberii czy ulegania kaprysom angielskich kobiet".
#p0lka #cytaty #ciekawostki
@smierdakow zawsze lepszy był ten z choćby sąsiedniej wsi
Zresztą historia ludzkości to nie tylko ostatnie 500 lat i mieszanie białych z czarnymi. Przez tysiąclecia trwały wędrówki ludów i rozprzestrzenianie się genów po całych kontynentach. Chociażby człowiek współczesny posiada część genów neandertalczyka. Czy rozprzestrzenianie się po świecie mutacji pozwalającej na trawienie laktozy w wieku dorosłym.
Zaloguj się aby komentować
dlaczego p0lki tak lubia czarnych facetów? dla mnie murzynki czy arabki nie są specjalnie atrakcyjne, a p000lki uwielbiaja takie murzynskie klimaty
Zaloguj się aby komentować
W TVN apel do Polek o zawieszenie rozmnażania się dopóki nie zmieni się władza .
A jak się trafi ponętny habibi albo przybysz z Wakandy?

Kaczynski to jednak ma leb. jak jednym zdaniem odciagnac media i opinie publiczna od waznych tematow jak galopujaca inflacja czy energetyka.
trzeba zauwazyc ze srodowiska oburzone bardziej wkurzaja sie ze kaczor mial czelnosc skrytykowac polki niz to czy mial/nie mial racji.
takze mamy kolejna jesien gdzie gownotemat bedzie grzany na kazdym froncie.
a czy kaczynski powinien sie martwic ze te slowa mu zaszkodza? oczywiscie ze nie. jego elektorat w sumie zgadza sie z tym spostrzezeniem, a ciamajdan i przyglupia opozycja ktora jara sie tym tematem i tak na kaczynskiego nie glosowala. wiec politycznie kaczor nie stracil nic a zyskal zaslone dymna
Zaloguj się aby komentować
Pierwsza miłość. Nie ogladam regularnie tego serialu ale postanowiłem włączyć, a tam taka scena. Tak telewizja promuje i wtłacza do głów p0lkom że puszczalstwo, zdradziectwo, dziwkarstwo to coś dobrego a z polskich mężczyzn robi sie kukoldów.
Zaloguj się aby komentować
Rozwarstwienie ekonomiczne w Polsce jest wielkie, ale polskie kobiety chcą tylko tych najbogatszych. Kiedyś to Panna ze wsi wychodziła za chłopa, a dzisiaj taka wieśniara jedzie na studia do stolicy i szuka bogatego faceta sama nie mając nawet żadnego majątku po ewentualnym spadku na siebie (stary dom na jakimś zadupiu dzielony na nią i trójkę rodzeństwa). Jakie to jest żałosne w tym kraju.
Zaloguj się aby komentować
Zauważyliście że wyglądający przeciętnie, wykształcony Polak np. inżynier, pracujący nawet za średnią krajową (gdzieś w korpo) ma mniejsze szanse na znalezienie w Polsce partnerki niż taki sobie imigrant z Azji, bez wykształcenia, bez języka (często nawet angielskiego). Z moich obserwacji taki imigrant z Azji po kilku miesiącach w #warszawa znajduje sobie partnerkę (Polkę) a rodowity Polak który jest w miarę ogarnięty życiowo ma z roku na rok coraz trudniej znaleźć jakąkolwiek zainteresowaną. Wystarczy wyjść na miasto by zobaczyć to zjawisko gdzie jakiś Hindus z Ubera całujący się namiętnie z Polką to częsty widok. Podziękujcie #pis że potrafią wydać kilkaset tysięcy nowych wiz rocznie z czego 90% to mężczyźni. Dysproporcja robi swoje, Polacy nie mają alternatywy do Polek. Tak, tak są (były) Ukrainki tylko 80% to już kobiety zamężne, albo powyżej 40' a sporo młodych i wolnych po kilku miesiącach od wybuchu wojny już nie przebywa w Polsce (np. w Niemczech jest już 1 milion uchodźców z UA, większość wjechała tam po jakimś czasie w Polsce i najczęściej mobilne były właśnie te młode).
@kroguletz wystarczy się pogodzić że się żyje w chlewie zwanym Polską i przestaje to tak bardzo przeszkadzać :), wyobraź sobie jakiś afrykański kraj, poludniowo amerykański lub gówniany azjatycki i że właśnie w takim mieszkasz, od raaaazu lepiej, jakbyś był na wakacjach i obserwował dziwnych tubylców xD
Zaloguj się aby komentować
mozna tu pisac prawde o #p0lka czy ban jak na wykop?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tworzymy tag #p0lka, bo widzę brakowało.

Zaloguj się aby komentować