Wermacht w Polsce znowu
Jak w 39
#wojsko #oswiadczenie
Wermacht w Polsce znowu
Jak w 39
#wojsko #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Właśnie zostałem wygrzmocony do rangi Twórcy. Dziękuję wszystkim grzmocącym, a zwłaszcza tym ośmiu, którzy są moimi stałymi czytelnikami.
Dziękuję.
#hejto #pioruny #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Najważniejsze to mieś odrobinę polotu/ułańskiej fantazji i trochę dystansu do siebie.
Życie od razu staje się przyjemniejsze, dni stają się bardziej słoneczne.
#opinia #oswiadczenie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Dobra, wsiadam do śpiulkowozu. Dobranoc kochani!
#dobranoc #spanko #spanie #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Odczytał bym wasze odpowiedzi itd. ale mnie nie było i dopiero wróciłem. Od jutra zaczne coś znów postować. #oswiadczenie #takaprawda #hejto
Zaloguj się aby komentować
Chciałem wejść na Patronite, wpisałem w przeglądarkę P i z przyzwyczajenia kliknąłem Enter, otworzył się PornHub XD no i było fajnie przez chwilę, ale co ja tu się będę rozpisywał XD
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Cześć, wam też ta strona się tak wiesza i nic nie działa? Do tego użytkownicy tacy niezbyt mili. Moderacja kiepska. Ostatnio odkryłem lepsza stronę nazywa się wykop.pl. Spoko możliwości tam mają polecam.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O ja pi⁎⁎⁎⁎le ludzie z tym wykopem naprawdę dzieje się coś złego. Miałem bana na trzy mies za to, że skrytykowałem moderacje i zapytalem o następna sesje panny w zbożu i dziewczynka się oburzyła i osobiście mnie zbanowała do 23 stycznia, ban minął 22 stycznia (mniejsza) i dziś zostałem zbanowany za to, że skrytykowałem putina, bo powiedziałem, że powinni go zdjąć z władzy (artykuł jest o ruskiej propagandyście, która wysłala listy do wszystkich krajów UE by szczuły na Polske, że niby my gnębimy uchodźców na granicy polsko-bialoruskiej i jakis cep zglosil moj komentarz, ze atakuje innych i moderacja mnie zbanowala za to, ze podwazyłem władze putina) ja pi⁎⁎⁎⁎le, odwołalem się, ciekawe co odpiszą... Co tam się odwalilo, dlaczego oni stoka po stronie Rosji i dlaczego nie można krytykowac wladzy putina na wykopie?
#wykop #niewiemjaktootagowac #oswiadczenie #bekazwykopu
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym ustalić jedną zasadniczą rzecz, bo wykopki już mi dawały z tym raka a myślałem, że pewne kwestie są oczywiste.
Otóż:
PiS to prawica.
Dodatkowo ich kandydat na prezydenta w trakcie wyborów czyli Andrzej Duda był szeroko popierany na wykopie, z uwagi na swoją "memiczność" a hasło "W pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dudę" to popularne hasło prawicowców z tamtego czasu.
To oni zatem ponoszą odpowiedzialność za stan w jakim znajduję się obecnie nasz kraj pod rządami tej gównopartii, m.in. przez brak prezydenta opozycji.
Dziękuje za uwagę.
#polska #jebacpis #oswiadczenie #wykop #bekazprawakow #polityka #memy

Zaloguj się aby komentować
Moim zdaniem o ile j⁎⁎ać wykop i to co z nim zrobili, to wcięcia pod komentarzami na jego głównej stronie są zrobione lepiej niż na hejto. Tutaj mam wrażenie, że jest tylko jeden wątek i każdy odpowiada pod komentarzem na górze. To się sprawdza może na mikroblogu, ale po pierwsze, że jest mało czytelne a po drugie pod popularnymi znaleziskami zanika różnorodność/ wielowątkowość dyskusji.
Bardziej podoba mi się jak ktoś zostawi komentarz i odpowiedzi do niego pod spodem są odsunięte od lewej strony, bo wtedy od razu wiadomo, że odnosi się to do tego komentarza a nie samego artykułu. Czytanie kto kogo oznaczył, żeby sprawdzić do czego się odnosi jest męczące i niepraktyczne.
#hejto #wykop #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Patrze ze główna zaczyna być zalewana ponownie polityka i znaleziskami ze ścieków informacyjnych. @hejto mam propozycję, dodajcie dodatkowa kategorię "wiadomości" zaraz obok dyskusje/artykuły gdzie to wszystko może grzecznie lądować.
#hejto #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Autor tej animacji do bzykania komentarzy powinien dostać awans albo przynajmniej uścisk Ręki Prezesa Hejto.
Btw. dobry wieczór wszystkim
#hejto #oswiadczenie #dobrywieczor
Zaloguj się aby komentować
Kolega @lapko zrobił rozdajo jednej ze swoich prac a że ja szczęścia w takich losu-losu nie mam to se kupiłem. Spaniałe. Polecanko
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
nazwać wykop portalem społecznościowym to jak nazwać McDonalds restauracją
#wykop #oswiadczenie #takaprawda #wykop20
Zaloguj się aby komentować
PRZEPRASZAMY....
Pragniemy tylko zrobić dla Was fajny portal po godzinach, ale złe boty nie pozwalają nam skupić się na rozwoju Hejto i kolejnych aktualizacjach. Pracujemy nad rozwiązaniami by przywrócić płynne działanie Hejto.
Niestety również z tego powodu powstają małe opóźnienia w wypuszczeniu aplikacji Hejto.
#hejto #nowehejto #hejtochangelog #oswiadczenie


@GoogleFuchsia & inni: żadne boty nie powodują nie działanie portalu. To są efekty zwykłej niewiedzy devoleperów, a nie jakieś boty. @hejto przypominacie mi mBank i ichniejsze testy na produkcji; okazuje się że u Was tak samo.
tak, działamy również z userami, którzy nam pomagają.
@Hejto tak, jasne, napisać post mieliście czas ale aby odpisać na maila z wczorj to już nie?
CloudFlare to odbije.
@GoogleFuchsia do czasu aż ruch zbliży się do poziomu threshold. Później to będzie pozamiatane (odetną konto hejto jako niespełniające SSP). I tyle będziemy hejto widzieli..
Zaloguj się aby komentować
Ta dzisiejsza młodzież to jakiś dramat. Przechodziłem właśnie koło podstawówki i nagle widzę, że dzieci wesoło wybiegaja. Chodnik opluły ludzi przepędziły. I ciągle śpiewają hej hej na na hej hej. Dramat #oswiadczenie #pdk
Zaloguj się aby komentować
Uprzejmie przypominam że normictwo na Hejto niczym nie różni się od społeczeństwa naszego zachodniego sąsiada w latach 30 i 40 XX wieku.
#oswiadczenie #heheszki #takaprawda #urojenianormikoidalne #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Wypłaciłem pieniądze blikiem z bankomatu
Po co mnie ta karta?
#bankowosc #blik #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować