Po przeciętnej pierwszej połowie Legia remisuje bezbramkowo z grającą w dziesiątkę od 30 min. kosowską Dritą. Gospodarze widocznie przeważają, ale nie potrafią udokumentować tego bramką. Po części to efekt zbytniego kombinowania. Z kolei goście niby graja asekuracyjnie, ale były momenty, gdy udało się im uśpić uwagę Legionistów.
Tymczasem w trakcie meczu el. LKE ormiańskiego FC Noah ze słowackim Ružomberok zabrakło prądu na stadionie i spotkanie zostało przerwane ok. 70. min. przy stanie 1:0 dla gospodarzy
Po wznowieniu gospodarze podwyższyli na 2:0 z karniaczka
Ostatecznie Ormianie sensacyjnie wygrali 3:0 pakując ostatnią bramkę w doliczonym czasie.
Upiekło się Goncalo Feio - za prowokowanie fanów Brøndby UEFA wlepiła mu tylko zawieszenie na 1 mecz w "zawiasach" na rok. W związku z tym będzie mógł zasiąść na ławce trenerskiej kolejnym meczu LKE.
Ale poza tym Legia została ukarany karą finansową w wysokości 10.000 euro za zablokowane ciągi komunikacyjne na Trybunie Północnej.
UEFA wszczęła postępowanie wobec trenera Legii, Goncalo Feio. 34-latek zakończeniu wczorajszego rewanżowego spotkania z Brøndby odwrócił się w stronę duńskich kibiców pokazując im dwa środkowe palce i gest Kozakiewicza, co wywołało potem przepychanki na murawie . Jak później tłumaczył to była reakcja na prowokacje z ich strony (co ciekawe tydzień temu Duńczycy solidaryzowali się z fanami Legii mającymi zakaz stadionowy na europejskie puchary za wyczyny z poprzedniego sezonu). UEFA zarzuca mu zasad dobrego zachowania oraz narażanie na szwank wizerunku futbolu i UEFA. Wiele wskazuje, że portugalski trener zostanie zawieszony w najbliższych meczach i będzie musiał zapłacić karę porządkową.
Fanom Brøndby także się dostanie za odpalanie piro podczas meczu.
@aerthevist Ale mecz ogólnie był dobry, jak na padakę którą grał Śląsk dotychczas, niewiele zabrakło. Wisła przyjemnie zaskoczyła, przez Rodado jestem teraz niewyspany a zaraz trasa do ZOO w Ostravie
Piątek strzelił na 1:0 Gruzinom z FC Iberia. Ostatecznie İstanbul Başakşehir wygrał 2:0 i awansował do kolejnej rundy, w której zmierzy się z irlandzkim St. Patrick’s Athletic FC. Sanmaryńczycy, Gruzini i teraz Irlandczycy. Ale mają farta w losowaniach
Śląskowi nie uznano w 9. min. gola z uwagi na faul na mocno dyskusyjny bramkarzu, a 21. min. ekipa z Wrocławia sama straciła bramkę. Jednak Śląsk wyrównał w 41. min. (Schwarz; trochę szmata), a 2 minuty później Śląsk wyszedł na prowadzenie - Samiec-Talar huknał z dystansu i ewoluował w Samca-Alfa xD
Śląsk nie ustępuje i jedzie z Szwajcarami jak z koletami - w doliczonym czasie szczupakiem Petkov podbija na 3:1.
Czy Śląsk spręży się w drugiej połowie do dobije gości?
Fatalna Legia remisuje 1:1 z Brondby i awansuje dalej dzięki ubiegłotygodniowemu wyjazdowemu zwycięstwu. W pierwszej połowie Wojskowi nie istnieli na boisku, a mimo wszystko udało się im strzelić gola do szatni. W drugiej połowie było lepiej, ale niewiele (poniekąd to efekt tego, że z Duńczyków zeszło powietrze). Bohaterem spotkania Tobiasz, który wybronił kilka groźnych strzałów. Legia miała też trochę szczęścia - gdy arbiter się uparł to goście mogli dostać dwa karne po wejściach w Suzukiego (dostał z liścia i stemplem). A po ostatnim gwizdku mieliśmy przepychanki w okolicach ławki rezerwowych.
W Bitwie Warszawskiej póki co rozpaczliwa Obrona Częstochowy. Kacper Tobiasz pokonany z rzutu karnego (za zagranie ręką w polu karnym przy ciągnięciu rywala za koszulkę xD) przez Daniela Wassa w 38. min....
@aerthevist Dokładnie. Jednak trzeba przyznać że Broendby to klasowa drużyna, na pewno bardziej niż rywal z Estonii czy Kosowa bo chyba na takie drużyny trafi teraz Legia
Wisła już na początku drugiej połowy straciła bramkę, a niespełna kwadrans później Słowacy wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca. "Biała Gwiazda", mimo niezłych momentów, zasłużenie przegrywa w Trnavie...