Zaloguj się aby komentować
Rel
#eldenring #darksouls #playstation #konsole

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chociaz i tak na podium postawilbym Returnala.
#gry #konsole #xbox #ps5 #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego takie gry jak Ghost Recon mają lock 30fps na XSS? Przecież w to się nie da grać przy takich klatkach, a gry nie są jakieś wybitne. Nowsze działają na 60fps bez problemu. Na patch raczej nie ma co liczyć, więc pytam: poleci ktoś coś w podobnych klimatach? Skradanki, z satysfakcją gdy zabijamy cichutko wroga.
#xbox #xboxgamepass #xboxseriess #konsole #gry #pytanie
Zaloguj się aby komentować
pamiętajcie żeby nie grać za dużo
#konsole #playstation #xbox #nintendo #heheszki

Zaloguj się aby komentować
SONY Konsola PS5 825GB Digital + God of War Ragnarok + PS5 DualSense Charging Station + DualSense Kontroler Grey Cammo
Cena: 2670,99 zł
Okazja dostępna w sklepie: NEONET
#promocje #konsole #playstation #playstation5 #ps5 #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
Mini plebiscyt "Najlepsza gra na Switch z 2022 wg. Hejto - selekcja @dedik ". Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch #gry #konsole #switch #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ej, ten Hi-Fi Rush dla odmiany wygląda fajnie i jeszcze okejkę dał Shinji Mikami.
Mam nadzieję, że wyjdzie na inne platformy.
#gry #xbox #konsole
Zaloguj się aby komentować
@Znajomka @daeun #ciekawostki
Zamiast ostrza walka mieczem umożliwiała ataki nie tylko klingą. Dość proste i stosunkowo powszechne bywało wykończenie ataku głowicą miecza. Uderzenie nią nie musiało być zabójcze, służyło raczej wyłączeniu przeciwnika z walki. Mogło ono np. złamać mostek, rozbić głowę czy wybić zęby. Również jelec, mimo niewątpliwej funkcji obronnej, mógł służyć do zabicia przeciwnika. Już wikingowie doceniali tę metodę, określając ją mianem „kolczastej rękojeści”. „Mordercze uderzenie” (Mordshlag) polegało na uderzeniu w głowę wroga jelcem, przy jednoczesnym trzymaniu miecza za klingę. Do ataków tych najlepiej służył półmiecz (Halbschwert), gdzie ręka znajdująca się na głowicy chwytała klingę w połowie jej długości. Technika ta, dzięki pewniejszym sztychom i łatwości wykonywania ataków obuchowych, była szczególnie skuteczna w walce przeciwko opancerzonemu przeciwnikowi.
Czytaj więcej: https://histmag.org/Sredniowieczne-techniki-szermiercze-12720
Zaloguj się aby komentować
Taka ostatnio mnie naszła myśl, kilka lat temu, może i dekadę temu, porzuciłem zaszczytne grono #pcmasterrace , na rzecz #konsole ps3, później ps4, w tym roku pewnie kolej na ps5.
No ale nie o tym chciałem. Otóż jako, że życie coraz bardziej poukładane, rutyna itp. zapragnąłem kupna PC. Ostatni sprzęt jaki miałem to zestaw Nvidia 7600GT + jakiś procesor AMD, modelu już nie do końca pamiętam, ze 4GB ramu 800Mhz. Domyślam się że trochę się od tego czasu zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To może ktoś poradzi co kupić fajnego. Żeby dało się pograć w starsze i nowsze gierki, nie musi to być maszyna do 4K gamingu, może jakiś używany sprzęt? Do powiedzmy 3k,4k PLN?
@atomowy_grzybek Nie zrozumiałeś lekkiego sarkazmu. W zakładanym przez Ciebie budżecie ciężko będzie poskładać coś po pozwoli Ci grać na pc w satysfakcjonującej jakości. Sama karta graficzna i to nie jakaś topowa to wydatek rzędu 2K. Sensowny procek to kolejne 500zł jeszcze płyta, ramy, zasilacz, obudowa, jakiś dysk twardy, monitor, urządzenia peryferyjne... Nawet na używkach będzie ciężko poskładać coś sensownego.
Zaloguj się aby komentować
Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) + God of War Ragnarok
https://hotshops.pl/okazje/konsola-sony-ps5-825gb-god-of-war-ragnarok-playstation-5-gow-21027
Cena: 2869,00 zł
Okazja dostępna w sklepie: NEONET
#promocje #konsole #playstation #playstation5 #ps5 #cebuladeals

@Tylko_Seweryn ale co to znaczy mid generacja? Bo PS5 Slim jestem skłonny uwierzyć, że wyjdzie, Pro to całkowicie inny temat i coś takiego mieliśmy do tej pory tylko raz, a ludzie to traktują jako wyznacznik każdej kolejnej generacji. Też się trzymaj, czekam w takim razie na wiadomość o zapowiedzi PS5 Pro.
Zaloguj się aby komentować
Dziś Microsoft and Bethesda Developer's Showcase.
Jakie tytuły przewidujecie? Jest potwierdzone, że na evencie nie będzie Starfielda, który własny event będzie miał jakoś wczesną wiosną.
#gry #xbox #microsoft #bethesda #konsole

Zaloguj się aby komentować
To co tam Xboksiarze, gotowi na dzisiejsze ogłoszenie przesunięcia premier na 2024/q4 2023?
Taki nasz los ale pamiętajcie wujek Phil mówił że to już ten rok! XD
#xbox #konsole #gry

Zaloguj się aby komentować
Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) + God of War Ragnarok + słuchawki PULSE 3D (szary kamuflaż)
Cena: 3144,00 zł
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
#promocje #konsole #playstation #playstation5 #ps5 #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
Jestem ogromnym fanem wiedźmina, w tym także wiedźmina growego. Ukończyłem wszystkie części wielokrotnie, kilkanaście razy czytałem całą sagę. Powoli kończę Dziki Gon kolejny raz i tutaj rodzi się pytanie. Ciekaw jestem Cyberpunka, taka tematyka także wpisuje się w moje zainteresowania, ale było sporo szumu, że Redzi wypuścili gówniany półprodukt. Trochę czasu od premiery minęło, gra podobno jest załatana. Warto zagrać? Czy czeka mnie tylko rozczarowanie?
Dodam, że gram na Xbox S
#cyberpunk2077 #konsole #gry #xbox
@Shank Przeszedłem Cyberpunka 2077, i moim zdaniem po usunięciu wszystkich błędów to jest świetna gra, aczkolwiek nie tak dobra jak Wiedźminie 3.
Są ku temu trzy główne powody:
Pierwszy to oprawa graficzna - mimo że techniczne lepsza w Cyberpunku, to artystycznie wyrzeźbione krajobrazy w Wiedźminie są nie do pokonania. Tymczasem brudne miasto zawsze będzie brudnym miastem, nie ma tego apelu co przyroda w Wieśku
Druga sprawa to to interkcje z innymi postaciami. O ile w Wiedźminie był miks postaci skrajnie odpychających, neutralnych i czasami sympatycznych, to w Cyberpunku wszyscy są w jakiś sposób odpychający. Atmosfera miasta to atmosfera ciągłych napięć społecznych i zestresowanych, nieprzyjaznych ludzi.
Trzecia kwestią, to w moim odczuciu wątek główny, który sam w sobie nie jest zły, ale prawdziwe arcydzieła znajdziesz w zadaniach pobocznych. W Wiedźminie zarówno wątek i zadania trzymały ten sam ekstremalnie wysoki poziom, tutaj moim zdaniem lepiej wychodzą questy poboczne.
@Shank Pokrótce - warto. Ja jeszcze wstrzymałem się ze swoim przejściem do końca, bo poczekam na nowe DLC, przy którym ma pojawić się jeszcze ulepszona policja. Wtedy pewnie już domkną wątek Cyberpunka jak należy, wszak zrezygnowali z więcej niż jednego rozszerzenia. Wypuszczą co najwyżej parę patchy po nim i tyle.
Grałam na premierę, bugów było pełno, niektóre śmieszne, inne denerwujące, ale nie żałuję. Historia jest angażująca, miasto pięknie wykonane, muzyka super, niektóre zadania więcej niż super, system walki raczej nie jest wybitny i dopracowany, ale mimo to fajnie się strzela czy naparza z ostrza modliszki. Ale najbardziej podobała mi się relacja, jaką możemy zawiązać z Johnnym (jak i w sumie z innymi, postacie to mocna strona tej gry). Ostatnie sceny są bardzo wzruszające. Jeśli gra jest teraz połatana, to tym bardziej polecam.
Zaloguj się aby komentować
Kiedy kupiliśmy Pegasusa w latach 90-tych i jeszcze nie wiedzieliśmy "z czym to się je" to myśleliśmy z ojcem: "a co to za głupia gra", w międzyczasie ogrywając inne tytuły z kultowej "Złotej Piątki".
Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy co to za złoto, ale z czasem odkryliśmy, że jest to zdecydowanie najbardziej wykokszona gra, szalenie wymagająca, trudna i genialna w swojej prostocie.
Dzisiaj w wieku 32 lat nie potrafię ogarnąć ją na "sejwach", a jako niespełna 10 letni dzieciak po godzinach męczarni ją kończyłem. Abstrakcja z perspektywy czasu...
#perelkizpegasusa #pegasus #konsole #retrogaming #gry #feels #nostalgia #nostalgicznagra

Gdyby ktoś miał ochotę teraz pyknąć i znowu nie przejść
https://pegasus-online.pl/platformowki/fantastic-adventures-of-dizzy-the
Zaloguj się aby komentować