Zaloguj się aby komentować
Leży chłopak z dziewczyną na łóżku, ona go przytula do ramienia a on cicho płacze.
ona: - Nie przejmuj się. Mały penis to nie taka tragedia.
on: -Ale ja bym wolał, abyś nie miała w ogóle.
#zwiazki #walentynki #humor #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na jutro. A Wy co róbcie?
#humorobrazkowy #humor #hejto #walentynki

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorwideo #humor
Próba dobicia telewizora
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Łzy i wzruszenie - oto reakcja Putina na informacje, że został nominowany do nagrody Nobla z dziedziny medycyny, za powstrzymanie pandemii covid jedną decyzją w lutym 2022 roku oraz za uodpornienie społeczeństwa na niezaszczepienie, wymuszając przejście ponad 8 milionów Ukraińców ( w ogromnej większości niezaszczepionych) do Polski, bez negatywnwgo skutku w postaci wybuchu pandemii.
#humor #heheszki #bekazcovidian

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wita Państwa Wasz Premier.
Właśnie idę do roboty.
Pozdrawiam,
#humor #heheszki #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #humor #hejto #kobiety #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#humor #wykop
Przypominam tylko kto jest dystrybutorem materiałów pedofilskich z Poznania - Michał Białek

Zaloguj się aby komentować
Feminizm szóstej fali dzielnie szuka nowych problemów pierwszego świata xD
#humorobrazkowy #humor #heheszki #bekazlewactwa

Zaloguj się aby komentować
@wielkaberta gdyby putin wydał rozkaz użycia broni jądrowej to by prawdopodobnie przeważyło i skończyłby w czarnym worku na łbie. W FR są tysiące ludzi na różnych szczeblach władzy i 99,999% zależy na jak najbardziej wygodnym i dostatnim życiu a nie rozpi3rfalaniu wszystkiego w pył.
putin to nie jest stalin, tam rządzi coś na kształt mafii, putin jest w niej szefem, ale jest zależny od poddaństwa swoich wasali, a to jest kruche zwłaszcza gdyby postawił ich przed utratą całego dotychczasowego życia i zejścia do bunkra przeciwjądrowego xD
Po co wtedy kasa gdy nie można nic kupić i władza gdy nie ma kim rządzić?
Zaloguj się aby komentować