siemson
#podobasie #dzolizrobila #diy #szydelkowanie #handmade #rekodzielo jestem i tu

siemson
#podobasie #dzolizrobila #diy #szydelkowanie #handmade #rekodzielo jestem i tu

Zaloguj się aby komentować
siemson
#podobasie #dzolizrobila #diy #szydelkowanie #handmade #rekodzielo jestem i tu
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj #kartkicytmirki w troszkę innym wydaniu
Pojechałam do pracy, a okazało się, że mam jednak wolne, więc wróciłam do domu i w swoim pamiętniku stworzyłam taką powiedzmy zimową stronę. Kocham to jak dobrze wpływa na mnie tworzenie i wyrzucanie swojej kreatywności na papier
Chyba dobra sobota się zapowiada xD
#rekodzielo #handmade #diy #chwalesie #hobby

Zaloguj się aby komentować
Witam. Wypokowych emigrantów ciąg dalszy
Cześć. W obecnej sytuacji mam nadzieje, że ja także zostanę przez Was przychylnie przywitana. Już jednego kolegę po fachu z wykopu mieliście okazję poznać (pozdrawiam Cię @Darkinvaider :D), w zaistniałej sytuacji nas uchodźców z wykopu jest tutaj coraz więcej... Jak tylko czas mi pozwala staram się przybliżać i dzielić się swoją pracą zza kulis. Jako złotniczka staram się także zawsze pomagać jak umiem i rozwiewać wszelkie wątpliwości związane z moim zawodem, jakie mogą się Wam nasuwać. Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich
Na zdjęciu w 100% ręcznie zrobiony przez mnie złoty pierścionek z czarnym diamentem 0.5 ct. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany jak powstawał zapraszam także na moje social media, gdzie na filmie możecie się przyjrzeć całemu procesowi jego realizacji.
YT: https://www.youtube.com/watch?v=e8frd3vjruA
IG: https://www.instagram.com/p/CiPQPwJMMv9/
FB: https://www.facebook.com/totemy.bizuteria/videos/1983404635188994/
#bizuteria #jubilerstwo #handmade #zloto #pasja #chwalesie #wykop #emigracjazwykop

Zaloguj się aby komentować
No dobrze, pora i na mnie żeby przenieść się z vipok na hejto chociaż mam przeczucie, że nie będe korzystać ani z tego ani z tego tak w pełni xD
Zatem witam serdecznie i informuję, że pod tagiem #kartkicytmirki będę sobie wrzucać moją twórczość, a oto kartka z okazji Dnia Babci, który jest już za kilka dni. Pamiętajcie o swoich babciach
#rekodzielo #handmade

Zaloguj się aby komentować
Hej rękodzielnicy, nie sądzicie, że przydałaby nam się jakaś przyjemna dla oka grafika na belce górnej społeczności i miniaturka?
Nie chcę wybierać jednostronnie jakiegoś gotowca z grafiki. Jak macie pomysł lub umiejętności aby takową stworzyć to proszę o małą pomoc.
#rekodzielo #diy #handmade #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
Prace nad pierwszym drewnianym pierścieniem posuwają się powoli... Ale co się człowiek nauczy to jego!
#dzwiedzstruga #hobby #rekodzielo #handmade

Zaloguj się aby komentować
Work in progress (c.d.)...
Zdjęcia przed i po - pierwszy raz postanowiłem użyć wypalacza do drewna, który kupiłem chyba pół roku temu. Wydaje mi się, że wyszło jako tako ale w tą dobrą stronę.
Teraz tylko wykończenie/zakonserwowanie i voila!
Gdyby ktoś chciał zobaczyć efekt finalny lub śledzić moje przyszłe poczynania to zapraszam na tag #dzwiedzstruga




Zaloguj się aby komentować
Koleś zbudował zamek Hauru ze śmieci. Podziwiam inwencję a fragment składania tego wszystkiego od 42:45 - miodzio.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować