Zaloguj się aby komentować
Ludziska, jak to jest z rozbieraniem złomu w f4? Robię to w taki sposób, że wyrzucam na ziemię i rozbieram. Czy jest jakieś usprawnienie w grze o którym nie mam pojęcia albo jakiś mod na to? Na dłuższą perspektywę jest to strasznie irytujące

Zaloguj się aby komentować
Wyszedł nowy artykuł dotyczący zmian w nowym sezonie fonline2:
https://www.patreon.com/posts/combat-73455704
#fallout #fonline2
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
W przyszły czwartek (od 20.10.2022 do 27.10.2022) za darmo będzie do odebrania na platformie Epic Games Store gra Fallout 3 w wersji GOTY tj. ze wszystkimi dostępnymi dodatkami

Zaloguj się aby komentować
Ograł ktoś mody Sonora i Olympus 2207, do Fallouta 2? Jak wrażenia?
Zaloguj się aby komentować
Ale bym sobie w jakiegoś #fallout popykał. Ale nie, trzeba #hejto rzeźbić. Ehhh, pogram kiedy indziej
Zaloguj się aby komentować
Czy są tutaj tomki (płci wszelakiej), które mogą o sobie powiedzieć, że są fanami #postapo?! Zapraszam do dołączenia do najlepszej atomowej kafejki w całym zasranym multiversum! Wpadajcie na buteleczkę zmrożonej Nuka Coli!
https://www.hejto.pl/spolecznosc/atomic-cafe

Zaloguj się aby komentować
Wam też się ten zestaw z Far Harbor z #fallout4 kojarzy?

Zaloguj się aby komentować
Jeden Mirek z wykopu wrzuca ciekawy autorski kontent.
Zamieszczam sampla. Trzeba w ogóle rozruszać atomową społeczność

Zaloguj się aby komentować
Na swój sposób jestem nawet podekscytowany. Mam cichą nadzieję, że nie wyjdzie z tego bubel, tylko przyłożą się do tego i nie odwalą fuszerki tak dla odmiany.

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe, co z tego dobrego wyjdzie. W zasadzie nie bardzo jest co zepsuć, w końcu to świat postapo, więc pole do popisu jest w zasadzie nieograniczone. Poczekamy, zobaczymy.
@mala_mi kiedyś bycie geekiem kończyło labelką "ten dziwny cichy koleś" teraz nagle jest to modne - gaming i wszystko co z nim związane jest teraz w mainstreamie więc i Fallout załapie się na odpowiednią atencję - raczej celują w większą grupę odbiorców niż dziadków grających w jedynkę na pentium II
Zaloguj się aby komentować
Historia zatopionego B-29 z Fallout: New Vegas.
https://www.youtube.com/watch?v=uvRI7pxmhe4&ab_channel=KryptaTV
Zaloguj się aby komentować
Witaj wędrowcze!
Siednij sobie w kącie, zaraz podejdę. A tymczasem, odpręż się i zapomnij o tym całym burdelu na zewnątrz. Mam tutaj kilka fajnych, przedwojennych kawałków. Pozwól, że zapuszczę kawałek dobrej muzyki.
https://www.youtube.com/watch?v=tzBGEqkwCoY&ab_channel=OldWorldRadio2
Zaloguj się aby komentować
Damn, patrzcie, jak się zakurzyła #atomiccafe! Trzeba tu porządnie poodkurzać!
Zapraszam na nuca-colę i odrobinę klimatycznej muzyki. Usiądź, napij się, rozluźnij.
I pamiętaj - wojna, wojna nigdy się nie zmienia!...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Słyszeliście o Mutant Rising? Taaaaki wieeeeekowy mod na silniku Fallout 2. Po dziesięciu latach .Pixote ogłosił, że ukończył wszystkie mapy i niedługo oddaje grę w ręce modderów, którzy będą musieli ukończyć pozostałe 320 skryptów, które dzieli nas od wydania.
Zaloguj się aby komentować
"Uranium fever" to tytuł piosenki z 1955 roku autorstwa Eltona Britta, amerykańskiego muzyka country, która idealnie wpasowuje się w postapokaliptyczne klimaty Fallouta. Utwór został wykorzystany między innymi w filmie "Atomic cafe" oraz w grze Fallout 4.
Ale o czym jest uranowa gorączka? Proszę bardzo:
"A więc, nie wiem, ale słyszałem
Ruda uranu jest warta więcej niż złoto
Sprzedałem swojego Cad'a*, kupiłem sobie Jeep'a
Ciągle o tym myślę** i nie mogę spać
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła
Gorączka uranu wszędzie się rozprzestrzenia
Z licznikiem Geiger'a w dłoni
Ruszam by przeczesać sobie trochę rządowej ziemi
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła
A więc, odbyłem rozmowę z AEC
A oni przynieśli kilka dobrze mi wyglądających map
A jeden pokazał mi miejsce, które twierdził że znał
Więc rozhulałem swojego Jeep'a i pojechałem wzdłuż drogi
Myślę, że przejechałem ze 100 mil
Wzdłuż wyboistej drogi przez dzicz
Gdy nieoczekiwanie się zatrzymałem
U stóp gór, które szczytu nie miały
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła
Gorączka uranu wszędzie się rozprzestrzenia
Z licznikiem Geiger'a w dłoni
Ruszam by przeczesać sobie trochę rządowej ziemi
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła
A więc, wziąłem mojego Geiger'a i począłem się wspinać
W prawo od szczytu gdzie myślałem że znajdę
Kęs kamieni, który wprawiłby to w trzask***
Prawie jakbym czytał o Vernon'ie Pick'u
Na drugi dzień dotarłem na szczyt
I mówię ci, Steve, byłem gotów skończyć
Jedyny trzask jaki słyszałem tego dnia
To były kości w moich plecach, które zbłądziły
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła
Gorączka uranu wszędzie się rozprzestrzenia
Z licznikiem Geiger'a w dłoni
Ruszam by przeczesać sobie trochę rządowej ziemi
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła
A więc, pakujesz swoje manatki
Wyruszasz znowu
Do jakiegoś nieznanego miejsca, gdzie nikogo nie było
Docierasz do miejsca, gdzie spoczywa twoja fortuna
Odkrywasz że było przetrząśnięte przez 17 innych kolesi
A więc, ja nie żartuję, nie dam se siana
Żądza mnie opanowała
Więc z licznikiem Geiger'a i kilofem w ręce
Będę kontynuował przeczesywanie rządowej ziemi
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła
Gorączka uranu wszędzie się rozprzestrzenia
Z licznikiem Geiger'a w dłoni
Ruszam by przeczesać sobie trochę rządowej ziemi
Nastała gorączka uranu i mnie ogarnęła"
*Cad' - skrót od "Cadillac" ** - dosłownie "mieć tego robaka", czyli dać się opanować zainteresowaniu, fascynacji, czy żądzy *** - licznik Geiger'a wytwarza charakterystyczny trzeszczący dźwięk przy styczności z pierwiastkami radioaktywnymi, czyli np. uranem
Tłumaczenie pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,elton_britt,uranium_fever.html
https://www.youtube.com/watch?v=2ANI6oj8p2M&ab_channel=CONELRAD6401240
Zaloguj się aby komentować
Ok to jeszcze jedna wrzutka, krótki opis nowego moda do Fallout Tactics:
Fallout Tactics: Crusade to nowy (premiera była 24 grudnia) mod do Tacticsa. Za jego stworzenie odpowiada Reinar, który wcześniej maczał palce w dwóch częściach Children Of The Apocalypse.
Fabuła nie jest odkrywcza, nasza postać jako mieszkaniec rolniczej wioski marzy o dokonywaniu wielkich czynów. Jak nie trudno się domyśleć, już niedługo marzenia się ziszczą i jako samotny wilk albo dowódca niewielkiego oddziału przyjdzie się nam zmierzyć z nowym zagrożeniem. Nowy Kościół pełen religijnych fanatyków prowadzi swoją krucjatę a wolne miasto Victoria wraz z okolicami są jego następnym celem. Tyle o fabule.
W grze jest kilka, niewielkich lub średniej wielkości lokacji, w których można wykonać parę questów. Te zaś, można zwykle rozwiązać na parę sposobów, zależnie od poziomu statystyk, towarzyszy lub naszego widzimisię. Towarzyszy w grze jest aż sześciu, jednak jednocześnie możemy mieć maksymalnie troje z nich.
Zmianie uległ w dużej mierze inwentarz, część broni i pancerzy została usunięta, pojawiło się kilka nowych przedmiotów. Część z istniejących została zmodyfikowana (jedzenie wpływa na statystyki, bandaże pozwalają zatamować krwawienie, które pojawia się gdy nasza postać zostaje ranna). Pojawiło się kilka nowych elementów krajobrazu.
Co z minusów? Pomijając kilka pomniejszych błędów, to… chciałoby się więcej. Nie jest to może mod, który zapada na długo w pamięć, ale solidna rzemieślnicza robota, która daje frajdę na kilka godzin.
Mod wraz z patchem jest dostępny na moddb:
https://www.moddb.com/mods/fallout-tactics-crusade/downloads
link do oryginalnego artykułu:
https://fallout-corner.pl/2021/03/02/fallout-tactics-crusade/
Zaloguj się aby komentować