Ale AGRARNY finał się szykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ekstraklasa #mecz

Ale AGRARNY finał się szykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ekstraklasa #mecz

Zaloguj się aby komentować
Widzę, że Wiśle Kraków jest tak dobrze w pierwszej lidze, że chcą zostać tam jeszcze rok.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia
Zaloguj się aby komentować
Który stadion z naszej ekstraklasy jest w waszej opinii najładniejszy i najbrzydszy?
Dla mnie najładniejszy jest stadion Cracovii. Nie wiem dlaczego ale bardzo mi się podoba taki styl.
Ewentualnie nowy stadion Pogoni Szczecin.
Zaś najbrzydszy to bez wahania wskazałbym stadion Korony Kielce. Z zewnątrz wygląda jak by był niedokończony.
#pilkanozna #ekstraklasa #stadion #mecz #pilka #sport



Stadion Korony gorszy od Warty Grodzisk Wlkp czy Rakowa? No bez przesady. Stadion Cracovii z kolei przypomina mi jakąś małomiejską halę targową, brakuje tylko wózków widłowych. Ale Szczecin na propsie.
Dla mnie najładniejsze stadiony mają obecnie Legia i Widzew (ale co do drugiego jestem nieobiektywny).

@Michal9787 Najładniejszy Lechia zdecydowanie. Najbrzydszy Raków, chociaż bardziej ze względu na robienie go na szybko, żeby dopasować do ekstraklasy.
Stadion Cracovii, mimo że ich lubię, to przypomina jakiś zabetonowany supermarket. Chociaż ciekawie zrobili sektor rodzinny. Korona taki nijaki, podobny do tego w Lubinie czy Białymstoku. Pogoni jest fajny, szczególnie z tą iluminacją na stadionie.
Zaloguj się aby komentować
Zaczyna się.
Wolski odchodzi z Wisły Płock.
#pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
#ekstraklasa
Źródłem poniższej informacji jest twitterowe konto kibica Cracovii.
Kluby eklapy muszą raportować do Komisji d/s Licencji Klubowych PZPN jak wygląda ich sytuacja finansowa na koniec sezonu.
Poniższe kluby zaraportowały zwiększenie zadłużenia w kapitale własnym na zakończenie sezonu 22/23. Dane w milionach i to nie są myślniki tylko minusy:
Miedź -40
Górnik -35
Wisła Płock -23
Lechia -17
Pogoń -17
Cracovia -16,7
Raków -10
Śląsk -10
Korona -10
Warta -7,8
Radomiak -3
Lech, Legia, Widzew, Piast, Jagiellonia, Stal Mielec i Zagłębie albo zmniejszyły swój ewentualny debet na kapitale własnym albo lepiej pilnują tego typu informacji.
Zaloguj się aby komentować
Widzew. Razem Tworzymy Siłę
Dzięki możliwości zajrzenia za kulisy funkcjonowania klubu piłkarskiego widzowie na własnej skórze będą mogli poczuć emocje związane z pierwszym od ośmiu lat sezonem Widzewa Łódź w Ekstraklasie.
Odcinek 1:
https://sbrapid.com/vcb5nrpsxpo0.html
#pilkanozna #ekstraklasa #nikkozapodaje

Zaloguj się aby komentować
Kibicu, ekspercie, przyjacielu!
Na wstępie pragnę przeprosić za zwłokę, ale musiałem poradzić sobie z pustką i smutkiem, które mnie nawiedziły wraz z ostatnim gwizdkiem tego sezonu na boiskach Ekstraklasy.
Chciałbym Wam podziękować za obecność na meczach, za wspólne komentowanie, dzielenie się swoimi spostrzeżeniami... za to, że byliście.
Mimo, iż jest nas garstka to bardzo Was sobie cenię.
Lepsza mniejsza społeczność, niż zalew gówna w którym trzeba brodzić.
Dziekuje też tym, których z nami już nie ma.
Pan Prezes fxd- wielkie żeś uczynił pustki w sercu moim
@RomeluGutkovskis też znikł na jakiś czas, ale z serduszka nie umiem wyrzucić ;)
Pozdrawiam Was serdecznie i całym sobą!
Wykorzystajmy przerwę jak najlepiej, byśmy w nadchodzącym sezonie byli przygotowani na nowe afery, absurdy, spektakularne porażki i słabych kopaczy z zaciągu słowackiego czy innych tego typu.
Kocham Was!
Pozdrawiam
ZielonkaUno.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa

Zaloguj się aby komentować
Tak jak myślałem. Ostatnia liga minus tego sezonu jest za⁎⁎⁎⁎sta!
Idealne podsumowanie Wisły Płock itd. POLECAM!
https://www.youtube.com/watch?v=A_FRpKI_2N0&ab_channel=Wesz%C5%82oTV
#ekstraklasa #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 27.05.2023 (ostatnia - 34. kolejka, bez niedokończonego meczu Piast-Lechia)
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Dziękuję bardzo Szanownemu Towarzystwu za udział w tym sezonie #ekstraklasa Zobowiązany jestem przeprosić, że tak rzadko udzielałem się na tagach, ale w przyszłym sezonie postaram się to nadrobić. Nie obyło się bez niespodzianek, ekstraklasa po raz kolejny udowodniła, że jest najlepszą ligą świata.
Chapeau bas, panowie, chapeau bas.
#mecz
Zaloguj się aby komentować
Dziękuje wszystkim za obecność podczas całego sezonu #ekstraklasa Wspaniały był to sezon, dla mnie najlepszy:) Teraz mistrzowska feta. Pozdrawiam i widzimy się na rundzie jesiennej!!!
#mecz
Zaloguj się aby komentować
Liga+ Extra | Magazyn PKO Ekstraklasa - kolejka 33 | 21.05.2023
https://sbrapid.com/oo60wkbtjlh4.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 22.05.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 21.05.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 20.05.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 19.05.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Papszun dostał od Cracovii propozycje 500 tys. miesięcznie za bycie trenerem.
Problem w tym, że oprócz pieniędzy Papszun ma swój styl. Lubi zarządzać i mieć wolna rękę. On wybiera sztab, zwalnia i zatrudnia ludzi, bierze czynny udział w w scoutingu i akceptuję,albo odrzuca transfery.
Czy Pasy są na to gotowe? Moim zdaniem nie.
#ekstraklasa #pilkanozna
Cracovia dementuje. Zobaczymy, chociaż tak jak piszecie, polski Guardiola miał dużą swobodę przez lata trenowania Cracovi. Wystarczyło na Puchar Polski i europejskie puchary. Myślę, że Filipiak ma większe ambicje. Chciałbym zobaczyć Papszuna w Krakowie, bardziej niż w jakimś zagranicznym średniaku, nawet grającym w UCL.
Zaloguj się aby komentować
Nie da się słyszeć obrazów. -Nie sądzę k⁎⁎wa ten. Zapraszam na rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów Inter - Milan #mecz #ekstraklasa

Zaloguj się aby komentować
I to jest news! Czas rozruszać wewnętrzny rynek transferowy!
Raków Częstochowa dogadał się z Łukaszem Zwolińskim. Napastnik Lechii Gdańsk podpisze 3-letni kontrakt z możliwością przedłużenia
#pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Pavol Stano zostanie zwolniony przez Wisłę Płock na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu PKO BP Ekstraklasy.
Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-plock-zwalnia-trenera-zaskakujacy-nastepca-ma-ratowac-nafciarzy-przed-spadkiem-nasz-news/211856-n?utm_source=notification
Ogólnie beka xD.
#pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować