Dziad bliżyński nie nadaje i nie ma co oglądać ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Gx
#kononowicz #benc
Dziad bliżyński nie nadaje i nie ma co oglądać ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Gx
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Nitroinwalida chciał pokazać, że nie ma dwóch lewych rąk więc nagrał film na którym przenosi dwa patyki z jednej kupki na drugą.
Nie dość, że się mało nie zesrał przy ich podnoszeniu to jeszcze się w nie po drodze zaplątał XD
#kononowicz #benc

@RzecznikHejto Ja właśnie o stawiam że duma Wojtusia zostanie urażona tego typu pracami bo przecież wystarczy że on nagrywa i utuszy bigos z myndyrynkami lub obecni właściciele się na niego wkurwią kiedy kolanosceptyk zrobi ostre inhalacje na posesji i napaskudzi im w domu wydzielinami a mir domowy zakłóci jękami rozmowy z Bogiem
Zaloguj się aby komentować
#c64 #pixelart #commodore #benc
Gx

Zaloguj się aby komentować
MYDEŁKO FA
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #humorobrazkowy #memy #kultura #sztuka #sztukasprawiedliwa #benc
https://www.youtube.com/watch?v=DVXNThgYZhc
Gx
@ramen Wcale niczego/nikogo nie bronię. Typek raczej nigdy nie czerpał zysku z pokazywania siebie czy tam pajacowania w internecie. Kiedyś wrzucał dużo filmów z pracy, jak pracuje, prezentował swoje wypieki - bo jest cukiernikiem - no ale wyszło jak zwykle, cisnęli go to przestał. Siedział też kawał czasu w niemczech gdzie miał blisko do plaży naturystów i potem po powrocie paradował z fujarą na wierzchu na filmikach. Wuj go tam wie, może wrzucanie tych bzdetów to jego skrzywiony sposób na samotność no ale coś tam podłapał jakąś sławę i popularność bo go nawet do reklam brali w telewizji.
Gx
Zaloguj się aby komentować
TOALETA PUBLICZNA
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #humorobrazkowy #memy #kultura #sztuka #sztukasprawiedliwa #benc
https://youtu.be/5P4gTSvQSF0?t=28
Gx
Zaloguj się aby komentować
#c64 #pixelart #commodore #grafika #benc
Gx

Zaloguj się aby komentować
naćpany i na⁎⁎⁎⁎ny nitrocwel prowadzi transmisję na żywo i wyzywa się z widzami ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Gx
#kononowicz #gowno #benc
@AntyLateksowy upośledzony pedo narkoman inwalida o inteligencji muchy, który nie umie mówić ani pisać i wali pod siebie zawsze był gównem z gumą czy bez
ogląda się go tylko dlatego żeby się pośmiać jak mu ktoś j⁎⁎⁎ie albo narobi na głupi łeb a nie że jest fajny do tego stopnia, żeby mu pieniądze wpłacać
@AntyLateksowy pamiętam te gównotransmisje od czasów natalii i walenia knura z dyni i oczywiście, że były gównem jak sam nitrośmieć. On sam w kaszkiecie czy w obsranych dresach czy w wojskowym berecie zawsze był szumowiną nie wartą splunięcia a oglądało się tylko żeby się pośmiać z absurdów i głupoty jego czy knura - tak samo jak andrzejewskiego.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Chłop dla chłopa konia wali. Śmiechu warte.
Gx
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
WYMIOTUJE
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #humorobrazkowy #memy #kultura #sztuka #sztukasprawiedliwa #benc
https://www.youtube.com/watch?v=bh10r56nnD8
Gx
@SuperSzturmowiec @DexterFromLab wuja się znacie, nawet musical był w teatrze xD
https://www.youtube.com/watch?v=0ci5NDTgNSw
Gx
Zaloguj się aby komentować
SIUSIAK
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #humorobrazkowy #memy #kultura #sztuka #sztukasprawiedliwa #benc
Zaloguj się aby komentować
SRANIE RZYGANIE BĄKÓW PUSZCZANIE
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #humorobrazkowy #memy #kultura #sztuka #sztukasprawiedliwa #benc
Zaloguj się aby komentować
znów ktoś te spierdoline wziął na kwadrat XD
polacy robacy XD
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
BĄKI
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #humorobrazkowy #memy #benc
Zaloguj się aby komentować
UFO bliżyn zaczyna się nakręcać na lajcie xD
...dejcie pieniędzy bo inaczej jesteście skurwesyny xD
https://www.youtube.com/watch?v=9ssZD4t07nk
#bibarney #kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
KUPA 2
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #memy #benc
Zaloguj się aby komentować
KUPA (REMIX)
#srajzhejto #gownowpis #heheszki #memy #gracjan #benc
Zaloguj się aby komentować
PARÓWKI Z MUSZTARDĄ
niam niam benc
#gotujzgracjanem #gracjan #gotujzhejto #gotowanie #benc #memy
Zaloguj się aby komentować
Bibarney zapowiadał niedawno, że będzie farbować włosy i brodę na czarno. Dzisiaj powiedział, że przez miesiąc nie wychodzi z domu i się nie pokazuje, bo się musiał ogolić na krótko XD
Czyżby farbowanie włosów i brody nie wyszło i przymusowe było golenie łba i ryja na zero? XD
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Bliżyniakowi znowu się tryb fantasty mitomana uruchomił.
Opowiada o papieżu jaki z niego wspaniały facet i że jego i Piotrka ksiądz za komuny rzucał na wersalkę i palca w d⁎⁎e wkładał XD Mówi też, że starał by się teraz o odszkodowanie ale ksiądz już nie żyje XDDD
Za⁎⁎⁎⁎sty wspomnień czar xD
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować