Barcelona 0 - [1] Atletico
Niezły początek.
#golgif #fcbarcelona #atleticomadryt
@bojowonastawionaowca dasz radę zmienić społeczność na piłka nożna?
Barcelona 0 - [1] Atletico
Niezły początek.
#golgif #fcbarcelona #atleticomadryt
@bojowonastawionaowca dasz radę zmienić społeczność na piłka nożna?
Zaloguj się aby komentować
@bojowonastawionaowca Liverpool Liverpoolem, ale patrz jaki terminarz mają "Materace"
W ciągu najbliższych 6 tygodni (39 dni) czeka ich 9 meczów, w tym: dwumecz z Barcą w CdR i starcie z Katalończykami w LL, dwumecz z Królewskimi w LM i ligowa potyczka z zawsze groźnymi Baskijskimi Lwami.
#pilkanozna #laliga #ligamistrzow #atleticomadryt

Zaloguj się aby komentować
Problemy finansowe zmuszają Barcę do dalszego wietrzenia szatni. Fabrizio Romano donosi, że Mika Faye trafi do Rennes. 20-letni senegalski stoper, który nie zdążył zaliczyć oficjalnego debiut w barwach "Dumy Katalonii" będzie kosztować 12 mln euro plus 4 mln w postaci bonusów. Barca w umowie umieści klauzulę odstępnego za... 35 mln euro (pierwszy rok) lub 40 mln euro (drugi rok). Jeśli dobrze zrozumiałem to ta klauzula jest również wiążąca dla Barcy.
Z kolei Altetico Madryt ma na oku Clementa Lengleta. Barca w pierwszej kolejności przedłuży do 2027 r. kontrakt z 29-letnim francuskim stoperem, który następnie ma trafić do Madrytu na wypożyczenie. "Los Rojiblancos" mają pokryć koszty lwiej części jego wynagrodzenia.
Ciekawe czy te transfery pozwolą w końcu zarejestrować Daniego Olmo? Bo o pozyskaniu nowych zawodników ciężko myśleć z obecnej sytuacji, pomimo kilku nazwisk przewijacych się w prasowych doniesieniach.
#pilkanozna #transfery #fcbarcelona #atleticomadryt


@aerthevist Lenglet to powinien być wywalony już dobre 2-3 sezony temu, no ale zarządzanie Barcy
A Faye - szkoda, bo zapowiada się fajny zawodnik (stąd klauzula odstępnego), ale przynajmniej póki co nie będzie miał dużej możliwości rozwoju w Barcy + to jeden z niewielu zawodników, których da się spieniężyć bez dużej szkody dla przyszłości
@bojowonastawionaowca wiec to zarządzanie leży i kwiczy - przedłużają kontrakt i wysyłają na wypożyczenie. No chyba, ze jakimś cudem zgodził się na obniżkę wynagrodzenia. Co do Faye to jeśli dobrze rozumiem jeśli gość nie odpali to będzie dla Rennes kulą u nogi. Z kolei jeśli odpali to Barca jeśli zechce go odzyskać będzie w plecy ok. 20 mln euro.
@aerthevist zarządzanie Barcą to ostatnia rzecz, o której powiem dobre słowo
Faye to raczej nie ma szans na niewypał, sporo klubów się nim interesuje po tym, jak grał w Barcelonie B — niemniej jak Barca stoi pod ścianą, to wszyscy to wykorzystują i cisną cytrynę ile mogą, stąd pewnie aż taka kwota odstępnego
Zaloguj się aby komentować
Tym razem grafik Atletico Madryt na Twitterze miał wolne, więc taki malowany Gallagher im wyszedł
#pilkanozna #transfery #atleticomadryt #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Saga transferowa Conora Gallaghera dobiegła końca - 24-letni pomocnik został dziś pożegnany przez Chelsea i zaprezentowany w Madrycie jako nowy nabytek Atletico ściągnięty za 42 mln euro. Anglik podpisał 5-letni kontrakt.
Z kolei w przeciwnym kierunku wyruszył Joao Felix, który po raz drugi spróbuje swoich sił na Stamford Bridge. Niespełna 25-letni portugalski napastnik podpisał 7-letni (!) kontrakt i będzie grać z numerem 14. Chelsea zapłaciła za niego ok. 50 mln euro.
#pilkanozna #transfery #chelsea #atleticomadryt #premierleague #laliga




Zaloguj się aby komentować

InPost dołącza do wielkiej biało-czerwonej rodziny Atletico Madryt jako oficjalny sponsor logistyczny. Polska firma zamontuje Paczkomaty na stadionie Cívitas Metropolitano i w miastach partnerskich klubu: Alcalá de Henares i Majadahonda. Logo InPostu będzie widoczne zarówno na boisku, jak i poza...
Komplikuje się sytuacja sprzężonych transferów Gallaghera i Samu Omorodiona. Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii i świeżo upieczony złoty medalista IO w Paryżu nie dogadał się z "The Blues" w zakresie praw do wizerunku i z zdaniem hiszpańskiej prasy raczej zostanie na Metropolitano, bo ma focha na Londyńczyków.
W związku z tym Chelsea wzięła na celownik innego zawodnika "Materaców", Joao Feliksa. Portugalski niewypał ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Barcelonie, ale wcześniej występował gościnnie na Stamford Bridge. Sam 24-letni napastnika jest gotów jeszcze raz spróbować swoich sił w Londynie - wszakże niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki.
#pilkanozna #transfery #atleticomadryt #chelsea #laliga #premierleague

Zaloguj się aby komentować
Oficjalnie: Julian Alvarez w Atletico Madryt!
City zarobiło na sprzedaży 23-letniego argentyńskiego napastnika 75 mln euro + 20 mln w postaci bonusów. Zawodnik podpisał 6-letni kontrakt.
Szkoda, że klubowy grafik z Twittera miał akurat urlop xD
#pilkanozna #transfery #atleticomadryt #laliga



Zaloguj się aby komentować
Atletico Madryt za 95m € pozyskało z ManC Juliana Alvareza.
#pilkanozna #atleticomadryt #manchestercity

Zaloguj się aby komentować
Atletico Madryt nadal szaleje na rynku. Po oficjalnym zaprezentowaniu nowego snajpera w postaci wicekróla strzelców La Liga, Alexandera Sørlotha, pojawiły się dziś doniesienia o dojściu do ustnego porozumienia z Conorem Gallagherem z Chelsea w sprawie 5-letniego kontraktu (kwota odstępnego ok. 40 mln euro).
Z kolei „The Blues” mają na oku 20-letniego napastnika Atletico, Samu Omorodiona, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Deportivo Alves i obecnie broni barw Hiszpanii na IO w Paryżu (sugerowana kwota odstępnego 35 mln).
Wczoraj prasa sugerowała, że jeśli transfer 24-letniego Anglika nie wypali, opcją awaryjną dla „Materaców” będzie 21-letni Javi Guerra z Valencii.
Niezależnie od tego „Los Rojiblancos” mają w swoich planie pozyskanie z Manchesteru City argentyńskiego napastnika Juliána Álvareza (jego pozyskanie będzie katalizatorem dla sprzedaży wspomnianego wyżej Omorodiona).
#pilkanozna #transfery #atleticomadryt #laliga #premierleague #chelsea




Zaloguj się aby komentować
Fabrizio Ramano donosi, że Alexander Sørloth pojawił się dziś w Madrycie, aby przejść badania medyczne przed podpisaniem kontraktu z Atletico Madryt. Klauzula odstępnego w kontrakcie wicekróla strzelców La Liga wynosi 38 mln euro, ale prasa sugeruje, że "Los Rojiblancos" udało się nieco zbić cenę i za 25-letniego norweskiego napastnika zapłacą Villarrealowi ok. 30 mln euro.
#pilkanozna #transfery #atleticomadryt #laliga

Zaloguj się aby komentować
Robin Le Normand przechodzi z Realu Sociedad do Atletico Madryt. 27-letni środkowy obrońca kosztował Los Rojiblnacos kosztował 34,5 mln euro + 5 mln dodatkowych bonusów. Informację potwierdził prezes baskijskiego klubu, Jokin Aperribay . Sternik zespołu z Estadio Anoeta podkreślił, że zawodnik zabiegał o transfer.
#pilkanozna #transfery #laliga #atleticomadryt

Zaloguj się aby komentować
2:1 dla Atletico Madryt
#pilkanozna #realmadryt #atleticomadryt #wiadomosciswiat #wiadomoscipolska



Zaloguj się aby komentować