Kiedy ta aplikacja będzie co miała być 2 msc temu? Xddddd #pdk
#hejto #aplikacja
Kiedy ta aplikacja będzie co miała być 2 msc temu? Xddddd #pdk
#hejto #aplikacja
Zaloguj się aby komentować
W tej chwili na smartfonie jest zdecydowanie lepiej używać hejto na przeglądarce, niż w tej oficjalnej aplikacji, lepiej działa po prostu. #hejto #aplikacja
Zaloguj się aby komentować
Czy coś wiadomo co się dzieje z #hejto ? Kiedy #aplikacja i dostęp do API? Miała być komunikacja i w ogóle, a tu nic
#portal #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Kiedy będzie możliwość zalogowania się w aplikacji kontem google?
#aplikacja #hejtopytanie
Zaloguj się aby komentować
Wołam @hejto
Dlaczego mimo wybrania opcji aby nie wyświetlało mi treści "kontrowersyjnych" wciąż widzę wpisy od całej zgrai patusów jak m.in. przegrywy, kononowicze czy daniel magiczny?
#hejto #pytanie #aplikacja
Zaloguj się aby komentować
Mam pytanie do osób z rogalem i oficjalną apką, też od wczoraj wam się nie lądują niektóre treści np. najnowsze?
#hejto #aplikacja #android

Zaloguj się aby komentować
Hejtter 0.0.13 🚓🚓🚓
Nowości:
podział na artykuły / dyskusje,
ankiety,
naprawiłem dublowanie komentarzy,
więcej info jak coś nie działa po stronie serwisu,
poprawa UI.
Z większych rzeczy w kolejnej wersji, niestety nie dałem rady w tej:
edycja postów i komentarzy,
zapisywanie loginu i hasła,
powiadomienia w tle.
Hejtter to nieoficjalna open source aplikacja tworzona przez użytkowników, dostępna dla wszystkich Androidowców.
Link Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=software.mdev.hejtter
Link Github:
https://github.com/mateusz-bak/hejtter/releases/tag/0.0.13
Dzięki wszystkim za pomoc i feedback!
#tag #hejtter #aplikacja #android

Zaloguj się aby komentować
#hejto #aplikacja
Czy wiadomo kiedy będzie oficjalna apka na Androida?
Zaloguj się aby komentować
Czy tylko u mnie w aplikcji zawiesza sie ekran i nie moge scrolowac dalej? Musze wejsc w aktualnie wyawietlany temat, wyjsc z niego i moge scrolowac dalej. #hejto #aplikacja
Zaloguj się aby komentować
Zgłaszam błąd w apce, powiadomienia o rejestracji z mojego reflinka nie da się oznaczyć jako przeczytane
#aplikacjamobilna #aplikacja #hejto
Zaloguj się aby komentować
Jakieś nowe info na temat wyczekiwanej aplikacji hejto na ios/android?
#aplikacja #hejto #apka #ios #android
Zaloguj się aby komentować
Właśnie wpadła do mnie na fona nowa appka hejto i zajęła honorowe miejsce na pierwszej stronie, zastępując tym samym martwą aplikację #wykop
PS. Poznajecie tapetę? Jeśli jest z nami jej autor to serdecznie pozdrawiam!
#hejto #aplikacja #ios #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Przyszlo zaproszenie do bety aplikacji iOS, dzięki! Będzie testowane #aplikacja #ios #hejto
Zaloguj się aby komentować
Hejtter 0.0.11
Mały update z poprawionymi gorącymi.
Zmiany w nowej wersji:
poprawione gorące,
oznaczanie wszystkich powiadomień jako przeczytanie,
bardziej widoczne komentarze OPa,
animacja piorunowania,
rangi w komentarzach,
ustawienie domyślnych postów w ustawieniach (gorące czy top itp)
Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=software.mdev.hejtter
Link Github: https://github.com/mateusz-bak/hejtter/releases/tag/0.0.11
Hejtter jest to nieoficjalna open source aplikacja na Androida tworzona przez użytkowników portalu.
Dzięki wszystkim za pomoc!
No i przebiliśmy 2000 użytkowników apki
#taginapraw #hejtter #aplikacja #android


Zaloguj się aby komentować
#aplikacja Mam nadzieję że kiedyś pojawi się opcja wyłączenia przełączania wpisów slajdem w lewo/prawo. Dla niektórych fajny ficzer, a dla mnie katorga - muszę się skupić żeby przejechać w dół zamiast na bok ¯\_(ツ)_/¯ bo ruch kciuka jest bardziej po łuku niż góra-dół. wydaje mi się że w hejtterze lepiej to działa, choć to subiektywna opinia i może jest dokładnie tak samo.
Zaloguj się aby komentować
#aplikacja #hejto #hejter
Czy to normalne że appka wymaga logowania się co 24h? Niezbyt wygodne
Zaloguj się aby komentować
Pytanie o aplikację do patronów. Nie widzę nigdzie opcji wyszukiwania. Źle coś robię czy nie ma jeszcze takiej funkcji?
#hejto #aplikacja #mobile
Zaloguj się aby komentować
Przydałoby się w apce:
1. Mieć możliwość zmniejszenia czcionki. Domyślna jest za wielka.
2. Przy dodawaniu Dyskusji, jak się wybiera z listy czego wpis ma dotyczyć, nie ma wyszukiwania. I żeby np. dodać wpis na 'żeglarstwo' muszę palcem przewinąć cały alfabet. Ulubione też nie wyświetlają mi się na samej górze.
3. Lenny face w apce się krzaczą i nie wyświetlają poprawnie. Na stronce jest git.
#hejto #aplikacja
Zaloguj się aby komentować
Wie ktoś czy jest wyszukiwarka tagów itd. w aplikacji, czy jeszcze tego nie zaimplementowali? Nie mogę tego znaleźć, a nieraz jednak jak się chce wejść na jakiś tag, to nie bardzo się da
#hejto #apple #ios #aplikacja #iphone
Zaloguj się aby komentować
No i pięknie to wygląda
#iphone #apple #hejto #aplikacja

Zaloguj się aby komentować