Dobra gang sojarzy mnie oszukał, po podłączeniu monitora przez HDMI nic się łatwo nie podłączyło.
Dopiero wpinanie i rozpinanie kabla HDMI dawało losowe dziwne ustawienia. Obecnie urządzenie wykryło główny monitor ale sądziłem że będę mógł użyć decka jako drugiego monitora by np mieć w nim odpalony komunikator.
W trybie pulpit ustawienia nic nie wykrywają, a poradniki nie istnieją bo każdy Sojak twierdzi ze wszystko się robi samo.
#steamdeck












![[ENG] Szara strefa i inne launchery gier na Steam Deck](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/14178b2e989a5c082b13ecebcba2ec41.jpg)



