Szczerze mówiąc to mnie wkurza Orzech z tym takim podejściem "ta piosenka jest żartem i to poniżej mojej godności"
Wyciągnij kija gościu
#eurowizja #eurowizja2025

Społeczność
Dla wszystkich fanów konkursu piosenki Eurowizji
Szczerze mówiąc to mnie wkurza Orzech z tym takim podejściem "ta piosenka jest żartem i to poniżej mojej godności"
Wyciągnij kija gościu
#eurowizja #eurowizja2025
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
A teraz, proszę Państwa, buczymy razem z widownią na żywo

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Oj, pan Espresso trochę podmęczony świętowaniem. Chyba w półfinale miał lepszą formę.
Also, moja twarz, gdy kolejny raz słyszę piosenkę Estonii:


Zaloguj się aby komentować
O, jeden z faworytów teraz
#eurowizja #eurowizja2025
Zaloguj się aby komentować
Wrzucałem już w komentarzach, ale dam też jako wpis xD
#eurowizja #eurowizja2025

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Ja dalej nie rozumiem fenomenu Luksemburga, a podobno jest oceniania wysoko. Dalej jest to trochę creepy w scenografii.
Ale ktoś powiedział, że to w końcu spoko francuska piosenka, która nie jest smutną balladą. Ja jednak nie widzę tu materiału na zwycięstwo.
Pani również lekko nie dociąga o pół tonu (co się wybija przy partiach z chórkami), chociaż jest lepiej niż w półfinale.


Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
No to jedziemy z Norwegią na sam początek.
Chłopaczek ten w półfinale trochę fałszował i nie dociągał tonacji. Mnie, niestety, nie porwał jego utwór. Ot, taka eurowizyjna papka.
Ale dwie wieże ma.


Zaloguj się aby komentować
Hazel ma za⁎⁎⁎⁎ste te stroje xD W ogóle fajna jest
#eurowizja #eurowizja2025


Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Tak swoją drogą, to nie widziałam jeszcze w tym roku tego gościa, który jest bodaj co roku wśród publiczności. Zawsze wygląda tak samo i zwykle patrzy się w kamerę. Ktoś jeszcze go kojarzy?


Zaloguj się aby komentować
Ceremonia otwarcia be like
#eurowizja #eurowizja2025


Zaloguj się aby komentować
Zwyciezca 2024 już przestał się pi⁎⁎⁎⁎lić w tańcu i stwarzać jakies pozory. No chłop lubi kiecki
#eurowizja #eurowizja2025

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Dzień dobry i po raz trzeci (i ostatni) w tym tygodniu zapraszam do wspólnego komentowania Eurowizji!
Dziś finał, i wystąpi między innymi nasza jedyna, niepowtarzalna Justyna Steczkowska (bodaj jako piętnasta).


Zaloguj się aby komentować
Lista obecności na Eurowizję!
A ja wychodzę z trybu "nie podoba mi się nasza piosenka" i wchodzę w tryb kibicowania
#eurowizja #eurowizja2025
Zaloguj się aby komentować
Prezydent Krakowa ogłosił że został porwany Smok Wawelski i że porywacze żądają żeby wszystkie kraje dały Polsce 12 punktów na Eurowizji, to wtedy smok wróci razem z prawami do organizacji konkursu xD
Dla niewtajemniczonych - Justyna Steczkowska ma smoka w wizualizacjach do utworu.
#eurowizja #eurowizja2025

Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam się od dłuższego czasu, co w #eurowizja robi Izrael, państwo jakby nie było bliskowschodnie. Nie da się przecież tak naciągnąć geografii, żeby Izrael znalazł się w Europie.
@totengott żeby wziąć udział trzeba być członkiem Europejskiej Unii Nadawców i leżeć w "Europejskiej Strefie Nadawców", która rozciąga się poza Europę. Ale to też nie jest rygorystycznym wymogiem bo np. Australia w niej nie leży ale dostała zgodę na udział (należy do EBU)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Udzia%C5%82_pa%C5%84stw_w_Konkursie_Piosenki_Eurowizji
@totengott Wyjaśnienie jest proste - bierze udział z tego samego powodu dla którego jest w UEFA . Otóż Izrael jest tak bardzo skonfliktowany ze swoimi sąsiadami, że nikt nie chce z nimi się bawić. Z powodów politycznych dołączono go do Europy.
Aby było fair, trzeba by ich wyrzucić za popełnianie zbrodni wojennych.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Z drugiego półfinału do finału Eurowizji przechodzą:
Litwa
okupanci wolnej Palestyny
Armenia
Dania
Austria
Luksemburg
Finlandia
Łotwa
Malta
Grecja

Zaloguj się aby komentować
Ogólnie jak porównać dziś do wtorku to stypa. Do tego jeszcze kwestia wykonań utworów to wtorek 8/10, a dziś to takie 5.5/10
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
To, że Gjon's Tears zajął w 2021 roku trzecie miejsce, było zbójeckie — zasługiwał na zwycięstwo. No ale, konkurencja była równie dobra.
Ależ chłopak ma głos. Fajnie, że miał szansę znów wystąpić z piosenką, którą miał wykonać w 2020 roku.

@Wrzoo przy The Roop i Efendi mnie dupsko zabolało, bo sobie przypomniałem o odwołaniu konkursu w 2020 (i rzuceniu ochłapami w postaci jakiegoś jednego programu w dniu finału bodajże)
kiedyś ktoś w EBU powinien wpaść na pomysł organizacji "normalnej" zastępczej Eurowizji z tamtą listą startową, z półfinałami i finałem - ale już bez wynajmowania całej areny w losowym mieście, tylko wysłać nadawcom projekt sceny z kosztorysem i pokryciem kosztów (albo chociaż części kosztów) i niech nadawcy sobie nagrają występy u siebie, tak jak się to robiło "na zapas" w 2021 roku. byłby normalnie wybierany zwycięzca, ale wyłącznie "moralny" - bez przymusu organizowania następnej Eurowizji, chodzi tylko i wyłącznie o domknięcie tamtego odwołanego konkursu
Zaloguj się aby komentować