Komentarze (32)

@Konto_serwisowe nie chciały- one wręcz chciały wyjaśnić to co stary odwalił, że nagle zaczął chcieć dawać wszystko swojej kochanej żonce, która coraz głośniej się mówi, że to pisowski słup na partyjne przejęcie jego majątku.

@Konto_serwisowe Przy poprzednim odcinku tej epopeju sobie przykupiłem akcji, później opyliłem.

A dzisiaj znowu okazja do kupienia CPS po dobrej cenie.

@NiebieskiSzpadelNihilizmu stary na wiosne mial przez bodajze fundacje rodzinna przekazac gowniakom polsat ale wtedy do akcji weszla cipcia i sie rozmyslil, a pozniej poznala go z sokiem z gumijagod i mu rozum odebralo bo postanowil jej przekazac polsat xD

@LordWader chłopie takie wahnięcie na akcjach na jakich ja siedzę to nikt nie zwracał uwagi dopiero jak jest 40 50% w dzień

@ramen wiem, wiem, widziałem wczoraj nagranie z jakiegoś wywiadu, które wczoraj było na Hejto. "Zanosi się" bo oficjalnie nie potwierdzone, ale wszystko wskazuje na taki obrót spraw.

Tym bardziej cieszy, że coś nie-piss-owskiego pozostanie z telewizji głównego ścieku, mimo że sam telewizor mam wyłącznie jako monitor od ~10 lat.

@SzwagierPrezydenta I obyś się nie mylił.

Choć z tego co wiem, to na Węgrzech publiczna tv jest jak nasza tvpis przez poprzednie 8 lat. Więc wprawę w robieniu wody z mózgu debilom - mają.

@Konto_serwisowe jak przeczytałem ten tytuł, to przed oczami zobaczyłem bandę przedszkolaków kopiącą leżącego i zwijającego się bólu Solorza xD. A jak przeczytałem "w sądzie", to sędzia i reszta sądu to były przedszkolaki w togach i z perułkami na głowach xDD

Zaloguj się aby komentować