Zbliżająca się fala upałów to idealna okazja dla niektórych sąsiadów do koszenia trawy do gołej ziemi.
Nie rozumiem tych ludzi.
#ogrodnictwo #ogrod #trawnik #upaly

Zbliżająca się fala upałów to idealna okazja dla niektórych sąsiadów do koszenia trawy do gołej ziemi.
Nie rozumiem tych ludzi.
#ogrodnictwo #ogrod #trawnik #upaly

@bori jaką glebę? Ja mam dom postawiony na polu gdzie ze 40 lat temu w połowie były sadzone ziemniaki a na drugiej zboże. Miedzę jeszcze widać. Nic specjalnie nie rosło, więc tanio kupilem bo leżało parę lat odłogiem. Dziadek Żony wspominał że przed wojną to tam potok płynął co by się zgadzało bo "gleba" to glina, kamienie, krew, pot i łzy.
@jedzczarnekoty a walic sasiadow. W kepie mieszkaly se kaczuszki to musialem czekac, a jak juz klosy osiagnely 60cm to uznalem ze mam to w nosie, niech to bedzie kwietna łąka. Na czesci gdzie siedzimy trzymam ok 15cm nie niżej, tak sie fajnie boso chodzi. Na rodos trzymam podobnie, 6cm glowne pastwisko, reszta ozdobnymi wsiana i niech rosna do 2m.
Zaloguj się aby komentować