Zauważyliście, że bardzo rzadko teraz można spotkać grube osoby? Jeszcze jakieś 5 lat temu to na lewo i prawo na mieście ktoś z konkretną nadwagą cię mijał a teraz to prawie same szczuplaki albo tak trochę przy ciałku ale bez przesady. Z kolei jak pokazują jakieś deptaki w UK np. to festiwal otyłości. #dieta #polska
