Komentarze (70)

krokodil3

O widzę że kontynuacja wątku ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽

eb2f8926-62db-4b5e-9694-73da66747bda
daeun

@BTC wykop 2005 - 2023 [*]

7a6a780d-6c69-408d-85c6-83abe4554720
Quake

@BTC o nie. atencjusz przeorski znów nakręca hype bo ma w tym jakiś interes.


nie karmcie go

maximilianan

@BTC niech zakłada patronajta i sypie szeklami nikt mu nie broni

senpai

Jestem na TAK. Możemy przy okazji fajnie się wybić marketingowo i zaorać rogalowego księcia z Poznania.

senpai

@maximilianan Patronite jest dla osób fizycznych, a on chce zainwestować jak inwestor w start up, drobna różnica. ; )

ntdc

No to się porobiło.

maximilianan

@senpai no to sam z siebie może sypnąć szeklami, nikt mu nie broni

panKrzysztofKrawczyk

Nie po to spierdalałem przed Orlenem i zakładałem tu konto na portalu tworzonym przez społeczność, żeby kolejny inwestor zrobił tu sobie własny folwark. No kurwa.... Znowu skończy się tak, że będą banować użytkowników, bo się wielce inwestorowi coś nie spodobało...

SUQ-MADIQ

Niech sypnie bezinteresownie a nie za coś

senpai

@panKrzysztofKrawczyk I mówi to osoba, która nie wpłaciła nawet 5 zł na patronite. To zabawne, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie dają nic od siebie. Każdy chciałby wydajne serwery, brak reklam, dobrą moderację, oczywiście najlepiej za free ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Nasz patronite to jest kropla w morzu potrzeb. Jeśli chłopaki mają zająć się hejto full time i jeszcze kogoś zatrudnić to zewnętrzny inwestor będzie niezbędny.

Blask

Zaczyna się robić głośno o hejto. Dobrze, darmowa reklama o sporym zasięgu.

dembsky

@panKrzysztofKrawczyk imo dobrze mówisz. Co innego inwestycja bez ingerencji inwestora a co innego siedzenie na plecach i rozkazy. Gdyby wyszła opcja pierwsza to spoko, druga oznacza zawijkę z tego portalu. Chociaż patrząc na ogarnięcie w temacie przez właściciela hejto to bądźmy dobrej wiary. Jak nie to się znowu gdzieś spierdoli i cześć XD

Blask

@dembsky zawsze będę to powtarzać. 30% finansowania musi pochodzić od użytkowników to ich wpływ na treści i działanie będzie się liczył, tak jak inwestorów

pseudoplatanus

@panKrzysztofKrawczyk już chłopaki płaczą że nie dają rady robić portalu po godzinach i "nie stać" ich na hosting a jak jeszcze przybędzie ludzi to muszą kogoś zatrudnić poza tym taki kontrowersyjny inwestor robi reklamę i przyciągnie mase ludzi, kiedyś wykop też był społeczny to samo czeka hejto

wojtek-x

Nie po to spierdalałem przed Orlenem i zakładałem tu konto na portalu tworzonym przez społeczność, żeby kolejny inwestor zrobił tu sobie własny folwark. No kurwa.... Znowu skończy się tak, że będą banować użytkowników, bo się wielce inwestorowi coś nie spodobało...

<br />

@panKrzysztofKrawczyk jest to jeden z możliwych scenariuszy. Wejść z umową łatwo, gorzej wyjść.

NORIVOTSET

@panKrzysztofKrawczyk przez spolecznosc to bedzie dzialac nadal tak jak dzisiaj i przez ostatni tydzien

Mikry_Mike

@pseudoplatanus to czeka KAŻDĄ społecznościówkę.

wojtek-x

zewnętrzny inwestor będzie niezbędny.


@senpai wybacz, ale pierdolisz jak potłuczony. Inwestor w tego typu projekcie to jest ostateczność. A tym bardziej zewnętrzny. Złota zasada: nie masz zasobów finansowych na rozwój? Nie rozpoczynasz żadnego przedsięwzięcia. Kropka. Możesz co najwyżej napisać szczegółowy PLAN. Oraz zacząć gromadzić fundusze.


Wiadomo: inwestor będzie żądał zwrotu z inwestycji i będzie dysktował (w 99% wyssane z tyłka) warunki, które musisz spełnić, bo inaczej weźmie kasę, się zwinie, a Ty jeszcze płać karę umowną!


Ładowanie się w inwestora zewnętrznego to absolutna ostateczność.

Artur

@BTC To niech skorzysta z Patronite i nie kombinuje. Tak, brakuje tylko takiego typa, co myśli, że jak wyłoży szekle na stół to zaraz będzie mógł mówić co ma się na tym stole pojawić.

SarahCrimson

@panKrzysztofKrawczyk A jak chcesz portal utrzymaćXD chcesz wolne media to trzeba od użytkownika minimum 5 pln miesięcznie sypnąć XD Server kosztuje, pamięć kosztuje, ochrona kosztuje, admini kosztują. Jak nie będziemy sponsorować portalu jako użytkownicy to będą zmuszeni prędzej czy później prosić o pomoc finansową.

cec

Who the fuck is Rafał Zaorski?

86532edd-38cd-4fd3-bd8c-9d530f3cb43d
Jason_Stafford

I mówi to osoba, która nie wpłaciła nawet 5 zł na patronite.


@senpai Ja tam wolę sam decydować na co wydać moje pieniądze. Jak się komuś to nie podoba, że nie sponsoruję tego miejsca, to proszę mnie zbanować, ja nic nie stracę z tego powodu.

3lfka

Rozkład jazdy: jazda z białkami

shhocker

Za krótko jestem na Wykopie by czuć nienawiść do Białka, ale czuję obrzydzenie do ludzi, którzy sprzedają dupę takim podludziom jak chociażby obajtek, dlatego upadek Białka by mnie ucieszył. Białka, nie Wykopu.

Anj

@BTC wypadałoby dać info kto to jest

senpai

@wojtek-x Oho, widzę, że mamy tutaj potężnego inwestora, anioła biznesu, który na inwestowaniu w start upy zjadł zęby. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Na szczęście nie Ty podejmujesz decyzje, a twoje poprzednie komentarze świadczą o tym, że jesteś tutaj, aby powodować napięcia i negatywne emocje. Nice try agencie z Poznania.

panKrzysztofKrawczyk

@NORIVOTSET @SarahCrimson @senpai zanim był tu ogromny zjazd ludzi z wykopu, było tu spokojnie i serwis się powoli rozwijał. Chłopaki tworzyli serwis i kto chciał, to płacił i luz. Teraz zmigrowało pełno osób i albo mam płacić 5zł, albo nie mam prawa wyrazić swojego zdania? Nie bądź jak premier Pinokio i trzymaj ręce we własnej kieszeni. Budowa portalu trwa, a wy uważacie, że akcja "ZBIERZMY GRUPĘ 300 PATRONÓW PO 5ZŁ, NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI POKOJOWO. WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ I W 3 TYGODNIE BĘDZIEMY TU MIEĆ WYKOP 3.0 BEZ BIAŁKA". Uspokójcie swoje konie. Masz rogala? Fajnie. Ale twoim argumentem ZA inwestorem jest "Możemy przy okazji fajnie się wybić marketingowo i zaorać rogalowego księcia z Poznania". Jeżeli to ma być rozjebanie portalu, byleby Białka zaswędziało, to ja wysiadam.

LM317T

Poprawcie tytuł: "Farmazon Zaorski chce zarobić na hejto"

JaktologinniepoprawnyWTF

Przecież użytkownicy z rogalami i reklamy utrzymują hejto po co tu jakiś sponsoring ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Pan_Wiesio

@panKrzysztofKrawczyk

Znowu skończy się tak, że będą banować użytkowników, bo się wielce inwestorowi coś nie spodobało...


Całkiem jak na lukrerze

senpai

@JaktologinniepoprawnyWTF Utrzymują Hejto pod warunkiem, że praca devów jest za free, tak jak utrzymanie infrastruktury ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Poczekaj aż przyjdzie rachunek za ten miesiąc z amazona - hosting w chmurze nie jest tani.

OperatorGranatnika

@panKrzysztofKrawczyk popieram, co innego finansowanie przez patronite, a co innego jakiś inwestor na kiju wprowadza swoje rządy i wszystko musi być pod jego dyktando. Na początku zawsze jest super, a gdy mu odpierdoli to będzie drugi wykop albo gorzej.

Jason_Stafford

Teraz zmigrowało pełno osób i albo mam płacić 5zł, albo nie mam prawa wyrazić swojego zdania?


@panKrzysztofKrawczyk ja zauważyłem, że wielu z tych, co sponsoruje hejto ma się za lepszych. Za szlachtę. A my, niepłacący, jesteśmy dla nich plebsem, który można poniżać na każdym kroku.

angello

Nie znam tego Zaorskiego, ale @hejto obyście z diabłem paktu nie podpisali. Wsparcie TAK, ale nie za udziały czy broń boże jakaś umowa partnerska. Bo jest po Was. Niech sypnie dobrowolnie kasą, spoko. Jakoś tą darowiznę rozliczycie, nie znam się na tym. W Internecie jestem obecny jak jeszcze dzwoniło się z modemu na 0202122 (?), później SDI i niejedno już widziałem. Takich życzliwych sponsorujących to później ciężko się pozbyć. Na początku oferują kasę, pomoc, milutcy i w ogóle ach, och, a później zmień to, wywal tego, zbanuj tego, i lista roszczeń, żądań i zadań się wydłuża, a kasa sypnięta na początku dawno już poszła na utrzymanie serwerów. Bądźcie ostrożni, proszę, bo szkoda #hejto

ReduktorGowna

@angello Wszedłem tu tylko po to, żeby dowiedzieć się, że napisałeś już dokładnie to, co ja chciałem.

senpai

@panKrzysztofKrawczyk Nikt Cię zmusza do płacenia za cokolwiek, wyrażasz swoje zdanie i masz do tego prawo, ale nie będzie decydował o tym kto wpiera nasz portal, a kto nie. Do narzekania na wolne działanie serwerów będziecie pierwsi, ale konstruktywne wsparcie zawsze na nie.


Weź sobie do serca swoją radę i nie zaglądaj innym do kieszeni.

BTC

Nowa społeczność "Zaorski" https://www.hejto.pl/spolecznosc/zaorski

Programista

Jest to bez wątpienia atencjusz, ale twórcy hejto mogą sobie skomercjalizować projekt i zarobić przy tym. Nie ma w tym nic złego. Jednak śmieszą mnie gdy osoby pokroju bialkkova czy zorskiego myślą, że w jednym przypadku posypie pieniądze, to wszystkie problemy w mgnieniu oka się rozwiążą, w drugim popatrzy na statystyki w kąkuterku i jest święcie przekonany, że za tymi liczbami stoi rzeczywisty ruch na stronie. Mają kasę, ale nadal są laikami, podobnie jak to zdążył pokazać Elon po przejęciu Twittera.

senpai

@Jason_Stafford bo nie masz nic do powiedzenia i działasz na naszą szkodę, każdy kto wspiera Hejto powinien się cieszyć, Ty zaś wprowadzasz defetyzm i chcesz nas ciągnąć w dół, działasz w interesie księcia z Poznania. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) I jak widać nie masz pojęcia jakie koszty generuje utrzymanie takiego portalu. Bez dev teamu pracującego full time nie będzie progresu, będzie regres.

BettyLou

A moim zdaniem to dobrze. Bialkov ma finansowanie od giganta, więc aby mieć z jego serwisem jakiekolwiek szanse to bez dużego sponsora ani rusz. Już serwis ledwo wytrzymuje napływ nowych użytkowników i zwiększoną aktywność. Poza tym gdyby portale były porównywalne i równorzędne, to konkurencja między nimi wyszłaby na dobre użytkownikom. Należałoby jednak jakoś mądrze to rozegrać aby inwestor się nie szarogęsił na portalu, wpływał na treści, cenzurę etc.

ajuchciN

... a potem będziecie tańczyć jak wam zagram.... wiesz co Zaorski ... Jesteś tak klarowny jak powietrze nad Katowicami.

PomidorovaLova

hehe, kupi hejto a potem obsrajtek kupi jego

Nick_Goer

No, jakiegoś influęcera tu brakowało ;D

wojtek-x

@angello celnie, na temat i obawiam się, ze, niestety, proroczo.

Heheszki

@BTC jakby chciał to by wsparł

Herubin

@SarahCrimson Ja tam nie widzę nic złego w reklamach jeżeli nie będą przegięte. Taki inwestor rzuci pieniądze i potem będzie chciał jak najwiekszy i jak najszybszy zwrot wyciągnąć. Jego pomóc będzie też tylko krótkoterminowa bo rzuci kasę na teraz a co potem?


Tu trzeba cały model biznesowy przemyśleć i jednorazowy zastrzyk kasy tego nie załatwi.

kbk

Drogi są dwie. Albo znajduje się inwestora i rozwija albo jest się niezależnym i umiera. @hejto tak czy siak będzie musiało inwestora znaleźć, pytanie czy warunki Zaorskiego są do zaakceptowania? No bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nikt z kasy za dziękuję nie wyskoczy. Tym bardziej Zaorski, gdzie sama propozycja, pomimo, że nic go nie kosztowała już daje mu profity.

philosophus2000

Nie oszukujmy się, jeśli ten portal ma stać się czymś sporym w polskim Internecie, to nie da się tego zrobić bez pieniędzy, potrzebnych choćby i na pokrycie wydatków związanych z infrastrukturą. Reklamodawcy, inwestorzy - to wszystko staje się koniecznością. Oby tylko nie skończyło się tak, że reklamy staną się uciążliwe dla użytkowników, a inwestorzy będą dyktować to, jakie treści mają być promowane, a jakie rugowane z portalu. I tu jest zadanie dla kierownictwa tego portalu, aby dobrze to wszystko przemyślało, z kim i na jakich warunkach rozpocznie współpracę.

zuk55

No Rafałke moze i chce dobrze ale jak jak znam zycie to by sie skonczylo finalnie placzem, gównoburzami itp i chuj by z tego wyszedl

wojtek-x

kupi hejto


@PomidorovaLova No dokładnie:


  • Zaorski staje się "inwestorem",

  • po, załóżmy, 3 mcach, zaczyna się szarogęsić,

  • robi się burdello

  • jak tylko obecny devteam "strofuje" Zaorskiego, ten zaczyna szantażować odejściem, wraz z kasą,

  • Hejto podporządkowuje się kapryson Zaorskiego i w zamian korzysta z jego kasy.


Dokładnie tak będzie.


Drogi są dwie. Albo znajduje się inwestora i rozwija albo jest się niezależnym i umiera.


@kbk: Nieprawda, bo trzy. Można być nieależnym i może się dobrze wieść (być na topie). Jest to trudne, ale wykonalne.

panKrzysztofKrawczyk

@senpai zdecyduj się: "mówi to osoba, która nie wpłaciła nawet 5 zł", czy "Nikt Cię zmusza do płacenia za cokolwiek, wyrażasz swoje zdanie i masz do tego prawo"...

<br />

"Do narzekania na wolne działanie serwerów będziecie pierwsi, ale konstruktywne wsparcie zawsze na nie."


Nie wrzucaj wszystkich bez rogala do jednej grupy i nie dziel społeczności. Koniec końców wszyscy chcemy portalu tworzonego przez nas - użytkowników. Rogale i patronie były przed tym jak przyszli wszyscy z wykopu i było dobre na tamten moment. Teraz potrzeba czegoś innego i najlepiej będą wiedzieli chłopacy tworzący Hejto jak to zrobić. Ja napisałem tylko czego powinni się wystrzegać.

Koniec końców nikt nie chce żeby portal wyglądał jak stary wykop bez adblocka.

Kaduceusz

Jedna z gorszych możliwości, Zaorski jedyne w co to mógłby zainwestować w paczki fajek w więzieniu w którym powinien wylądować za jego szemrane interesy i malwersacje. Jest to kolejny internetowy guru który został wypromowany przez współczesne media a jego mentalność "przedsiębiorcy" nie różni się za dużo od złodziejstwa w białych rękawiczkach. Jestem pewien, że jeżeli taka komitywa z hejto miałaby miejsce przez pewien czas wszystko byłoby w jasnych barwach do czasu tąpnięcia i wylania się szamba które finalnie mogłoby pogrążyć inicjatywę hejto. Jest to fakt, że Zaorski siedzi na wykopie i śledzi poczynania portalu, stąd jego zainteresowanie hejto w którym zobaczył jednak coś innego.


Oczywiście w dzisiejszych czasach ciężko być niezależnym bo każdy ma jakiś biznes i nic nie dzieje się za free lecz opcja na Zatorskiego będzie wyglądać jak jego przygoda np. z merlinem


Dodam jeszcze od siebie, że reklamy na portalu powinny być, lecz zrobione nie w januszowski sposób jak w wykop gdzie sprzedano każdy pixel strony. Ogólnie właściciele hejto mogliby pomyśleć w jakimś stopniu by w pewnym momencie pójść na głęboką wodę i faktycznie zrobić rundke po inwestorach których nie interesuje za bardzo "co" lecz liczby i zyski które mogą być realizowane w stabilny i zrównoważony sposób.

Skitarii

Jak napiszecie o tym na Mirko na wykopie, to możecie dostać kilkadziesiąt minusów. Tak, MINUSÓW, choć na Mirko minusów nie ma XD


https://wykop.pl/wpis/70172655/wpis

a071fa69-8c08-4fd6-8f83-6701d9b442e3
Tami

@Quake Nie znam gościa, ale jak jest znany to może hejto rozgłos zrobić xd

leon

@Skitarii no to wygląda na to, że michał białek cwel bez jajek całkiem upadł i sobie głupi ryj rozwalił.


skoro są minusy tam gdzie się ich nie da robić

jabolsy

Ktoś kurde jest w stanie napisać co to za Zaorski? Sypiecie nazwiskami jak by to był ktoś znany a mnóstwo osób nie wie co to za typek

Jason_Stafford

bo nie masz nic do powiedzenia i działasz na naszą szkodę, każdy kto wspiera Hejto powinien się cieszyć, Ty zaś wprowadzasz defetyzm i chcesz nas ciągnąć w dół


@senpai ale się odkleiłeś od rzeczywistości. W jaki sposób działam na szkodę hejto? Bo nie płacę? To może zrób sobie stronkę, gdzie będzie dostęp tylko za opłatą. Wtedy będziesz miał zajebiście duże grono użytkowników.


I to jest to, o czym mówiłem wcześniej. Że tacy jak Ty wywyższają się, i uważają za lepszych.


Parafrazując naszych czempionów: jeżeli admin nie potrafi zmontetyzować swojej strony to widocznie nie nadaje się do jej prowadzenia.

GetBetterSoon

@panKrzysztofKrawczyk ale wnukom powiesz że byłeś

NORIVOTSET

@panKrzysztofKrawczyk jak na razie portal nie dziala 4ty dzień

Quake

@Tami jedyne co on może zrobić to szum wokół swojej atencyjnej osoby dla podbicia swoich spekulacji

Zaloguj się aby komentować