Wzrost cen na jajka zmusił Amerykanów do zamiany wielkanocnych kolorowanych jajek na kolorowane ziemniaki. - glosi tytuł ria novosti
Amerykany, trzymajta się tam w tej Ameryce.
#ukraina #rosja #usa #ukraina #bekazkacapow

Wzrost cen na jajka zmusił Amerykanów do zamiany wielkanocnych kolorowanych jajek na kolorowane ziemniaki. - glosi tytuł ria novosti
Amerykany, trzymajta się tam w tej Ameryce.
#ukraina #rosja #usa #ukraina #bekazkacapow

@GazelkaFarelka U ruzkich jest trochę inaczej, tam zakładnikiem są całe narody. Ludnościowo do nich jest porównywalna Japonia a to tylko kilka wulkanicznych wysepek. Ruzkie teoretycznie mają wszystko, całą tablicę Mendelejewa a srają do dziury w ziemi tymczasem w takiej Japonii mają samoczyszczące się kible. Zawsze jak słyszę o ruzkiej "cywilizacji" to mnie skręca ale nie wiem czy ze śmiechu czy z rozpaczy. Cała ta pederacja rozyjska to jakiś pierdolony mem, błąd w matriksie.

To pocieszanie się to jest ten słynny cope. Oni żyją w copelandzie.
- W pizde dostają od najbiedniejszego kraju europy
- srają do dziury w ziemi
- mają mniejsze PKBPC niż Polska
- niewiele wyższe niż Bułgaria
- oligarchia jebie zwykłych ruzzkich na potęgę z siłą tysiąca słońc, przy ruskim oligu polski Janusz prywaciarz wydaje się sympatycznym partnerem
- HIV, aids, narkomanstwo, alkoholizm, kazirodztwo, gwałty, przemoc domowa, przemoc wobec dzieci
- wymierają nawet szybciej niż Polacy
- spodziewana długość życia na poziomie Afryki
- edukacja nie istnieje
- opieka zdrowotna nie istnieje
- infrastruktura nie istnieje
No, ale przeczytają takiego cope, że Amerykanów nie stać na jajka i Russia pstrong xd chuj z tym, że to nie z biedy, ale z tego, że jest dużo wegan i nie chcą używać kurzych jaj a chcą coś wsadzić do koszyka. Chuj z tym, Russia pstrong, bo mają jajka, a Amerykanie hehe nie mają. Russia najlepsza a gejropa i gejameryka to nie.

@Denis_Pucha Jakiś czas temu wklejałam wypowiedź jakiegoś ruska, że on jest dumny z ostentacyjnego bogactwa swoich oligarchów, bo to dowodzi że russia strong, chuj z tym że srają kasą zagrabioną właśnie jemu i jego dzieciom, która powinna pójść na obiekty użyteczności publicznej, drogi, szkoły i tak dalej. Będzie srał do dziury w ziemi i żarł gruz ale będzie szczęśliwy że oligarcha który go jebie ma największy jacht na świecie z złotymi poręczami.
uważam że to fejk. Jak wiadomo na zachodzie ludzie boga w sercu nie mają. Nie mogą więc malować pisanek itd. Pewnie malują wibratory i ru$$ają się w d⁎⁎e przy stole. Tylko dzielna rosja i cerkiew bronią konserwatywnych wartości. Np. takie zachlanie się na śmierć w jakiejś dziurze pośrodku niczego to bardzo konserwatywna wartość.
Zaloguj się aby komentować