radziolGURUw Hydepark2026-06-23T14:19:49+02:0080Wykończenie domu zmierza ku końcowi. Niedługo można się przeprowadzać #dom #remontujzhejto #chwalesie8027Udostępnij
bartek555★2026-06-23T16:58:05+02:001Grohe, na biednego nie trafilo. Ale kolory jakies takie … nie znasz innych niz bialy i bezowy? Masakra! A jak mam na serio oceniac to lazienka bardzo ladna, ale kibel to dramat
jonas2026-06-23T17:20:55+02:000@bartek555 Jest jeszcze antracyt, też uniwersalny kolor wszystkiego - okien, dachu, rynien, stolarki, co sobie stryjenka wymyśli.
radziol2026-06-25T10:30:00+02:001@bartek555 Grohe, na biednego nie trafilo Tylko to nie grohe @bartek555 kibel to dramat Widziałem twoją chatę, gusta to mamy mocno różne
bartek555★2026-06-25T11:04:52+02:000@radziol kiedy lazienke masz wlasnoe w moim stylu, ale kibelek to nie wiem skad inspiracja, calkiem inny klimat. Wazne ze mieszkancom pasuje ,) A baterie dalbym se reke uciac ze grohe ;)
radziol2026-06-25T14:38:52+02:001@bartek555 baterie dalbym se reke uciac ze grohe Obstawiam silną inspirację u producenta
Danton2026-06-23T17:00:31+02:005Uuuu… ale ktoś będzie przeklinał na czym świat stoi jak trzeba będzie myć te kafle ryflowane w jodełkę
radziol2026-06-23T18:56:28+02:000@Danton wbrew pozorom nie, kolor daje złudzenie, że są ze 2-3 razy głębsze niż w rzeczywistości
Danton2026-06-24T04:22:09+02:000@radziol kiedy tu nie o głębokość chodzi, ale o sam fakt jestestwa. „Pożyjemy zobaczymy”
jajkosadzone2026-06-23T17:09:38+02:002@radziol dom/mieszkanie w stanie deweloperskim jest szansa wykonczyc w cenie 2000 zl/m z robocizna ekipy,ale bez mebli?
radziol2026-06-23T19:10:43+02:000@jajkosadzone mniej więcej tak mi wychodzi, jeszcze nie mam dokładnie podliczonego
jajkosadzone2026-06-23T19:11:59+02:000@radziol mam na mysli z podloga,zrobieniem lazienki,kuchnii z agd itede,ale bez mebli. Sprzety wiadomo takie z marketu typu leroy,kuchnia tez
Prytozord★2026-06-23T17:14:17+02:003Super, gratuluję! Tylko czy to ty wykańczasz dom czy dom wykańcza Ciebie?
jonas2026-06-23T17:20:13+02:006@Prytozord Wykończeniówka dlatego się tak nazywa, bo wykańcza ciało, duszę i portfel.
Dalian2026-06-23T18:21:59+02:002@radziol Kurde to już się robi chore... Powiększam zdjęcia i zgaduje nazwy płytek... Zboczenie zawodowe. Ładnie, ładnie.
Dalian2026-06-23T19:58:50+02:001@radziol Drewniana jodełka obstawiam EUKALYPT VECTOR CREMA. Daj znać czy dobrze.
DeGeneracja2026-06-23T23:14:13+02:000Od ilości różnych płytek i układów to aż mi sie w głowie zakręciło