Wielokrotnie w internecie czytałem, że mężczyźni spotykają się z młodszymi dziewczynami, nawet widzę to po znajomych, że wolą młodsze choć np. rok czy 2 jak się ma 20 lat to żadna różnica. Ja wole starsze czyli powiedzmy 30+ a mam 22, przykładowo na siłowni są fajne kobitki i wydają mi się na ponad 30 chociaż nigdy nie pytałem o wiek i tego nie zrobię. To jest zaburzenie, że podobają się starsze kobiety? #zwiazki #pytanie
