Wiecie, jakoś mi przykro, że @HolQ usunął konto
#jedzenie #swiatprzypraw #gotujzhejto
Wiecie, jakoś mi przykro, że @HolQ usunął konto
#jedzenie #swiatprzypraw #gotujzhejto
@ErwinoRommelo Bzdury totalne Erwinku. Jak się odchodzi z jakiegoś miejsca, to primo się żegna, ewentualnie tłumaczy mniej lub bardziej czemu i zostawia się konto.
Jeżeli kiedykolwiek znudzi mi się tu, to na pewno nie odjebię usuwania konta. Pamiętam kiedyś na YT była taka durna seria w Gmodzie o tułowiu Snipera z TF2 które latało i zamieniało w kamień wrogów. Robiło to kilku zaprzyjaźnionych internautów. Wiele lat później odkryłem, że usunęli konta i filmy chuj strzelił. Od tego czasu obiecałem sobie, że nie będę chujem, bo nigdy nie wiadomo, czy ktoś nie będzie chciał do moich postów wrócić.
Nawet jak skądś odchodzę, zostawiam konto.
@bojowonastawionaowca a Wam nadal nie przychodzi do głowy refleksja, co się dzieje? Nic a nic? Wam, w sensie właścicielowi "swoich"użytkowników, moderatorom, i administratorom. Zapewne dalej warto skupiać się na spotkaniach typu "piwo" gdzieś tam itp. Ważne, że Bartek wrzuci zdjęcia z przed lustra, i z budowy, i już jest ciekawie.🫥 "Albercie i psie Sabo, nie idźcie tą drogą".
@bojowonastawionaowca Wiesz, sądzę, że portal ma potencjał.
Wprawdzie nie wiem jak go wykorzystać, bo nie zajmuję się takimi rzeczami.
Ale ludzie poniekąd lubią psychologię tłumu. Lubią coś napisać i nie przejmować się tym, że potem tych kilkuset ludzi będzie się tym zajmować..
Że mogą napisać coś, co potem rozjedzie się po kościach, zamiast być na świeczniku wszystkich obecnych.
Tobie się to pewnie nie spodoba, ale ludzie lubią mieć też możliwość usuwania własnych wpisów, czy komentarzy, bo do tego ich przyzwyczaiły realia w Internecie.
Nie ma gotowej recepty na zdobywanie ludzi na portale społecznościowe, ale ludzie oceniają portal na podstawie kwestii skali i czasami po prostu trzeba więcej użytkowników, aby zapewnić każdemu odpowiednią swobodę wypowiedzi.
Ale Hejto życzę oczywiście jak najlepiej.
@paramyksowiroza no ale wciąż pozostaje zasadne pytanie skąd wziąć takich użytkowników, którzy nie spowodują załamania się klimatu hejto w kierunku przegrywów, nienawiści, patologii czy polityki - bo tego bym zdecydowanie nie chciał.
No nic, postaram się eksplorować temat już w poniedziałek, dzięki!
@bojowonastawionaowca A mi się wydaje, że niestety problemem naszego portalu jest to, że jeżeli będzie nas więcej to zrobi się wykopowe bagno i że jest to nieunikniony kierunek rozwoju portalu, gdzie byłoby dużo więcej użytkowników. Jest to nieuniknione w dużej grupie. Teraz mamy wąskie grono, które doskonale wie i pamięta po co tutaj przyszło i wszyscy dbamy o atmosferę.
Zaloguj się aby komentować